İşte iPhone 7

28 Temmuz 2015

iPhone 7'nin kamerası hakkındaki bilgiler...
Üç boyutlu fotoğraf çekme özelliği 
LinX firmasının geliştirmesi beklenilen kamera, 3B efekti vererek fotoğraf çekmemize yarar sağlar. Daha canlı ve derinliğe sahip görüntülere sahip olabilirsiniz.
1
DSLR seviyesi: Çift lensle gelmesi beklenen iPhone 7, DSLR kameralarla aynı kalitede fotoğraf çekmenize olanak sağlayacaktır. Çift lens, Son tarafından üretimi yapılması beklenirken LinX tarafından montajı yapılacaktır.
2
Tasarımı farklı olması beklenen iPhone 7, üzerindeki kamerayla bütünleşmiş olarak tasarlanmakta, kısa ve modern objektif uyumu da modern olacağı beklenen özellikleri arasındadır. 
3
Apple Watch'un özelliği olan Force Touch özelliği taşıyan retina ekran, Apple iPhone 7'nin de ekran teknolojisinin olması bekleniyor. Forc Touch ekran, dokunmak ve bastırmak arasındaki değişmeyi anlamakta ve ona göre uygulamalar kontrol edilmektedir.
4
Yeni MacBook ve  Apple Watch'un kullanıldığı Frce Touch ekran teknolojisi, tüm apple ürünlerinde yer alacaktır.
5
Teknoloji devi olan Apple, iPhone 7 ile, küçük boyutlu iPhone ile teknoloji meraklılarının gönlünü alacak gibi...
6
Uzun zamandır 4 inç ekranlı iPhone zaten bekleniyordu. Şimdiki iddialar da bu yönde. Bekleyip göreceğiz.
7
Safir Kristal Cam Ekran
2014 yılında iPhone 6 modeli çıkacağı sralarda safir kristal cam özelliği kullanılacağı bekleniyordu fakat olmadı ve iPhone 7 üzerinde kullanılması kesin gözüyle bakılmaktadır.
8
Kablosuz Şarj
Artık android cihazların çoğunda mevcut olması beklenen özellik kablosuz şarjdır.
9
Pil Ömrü
Android akıllı telefonların pil ömrü, her gün, her yeni modelde biraz daha artmaktadır fakat iPhone'ların pilleri, hala beklenenin altında kalmaktadır. iPhone, daha az güç tüketen işlemci ile pil ömrünü uzatmayı hedefliyor.
10
Su Geçirmeyen Dış Gövde
Samsung Galaxy S5 ve Sony Xpria serisi son dönemlerde su geçirmez gövdesi olan, suya dayanıklı kaplama modellerinden olan telefonlardı. iphone 7 modelinde de su geçirmezlik özelliğine önem verileceği söylenmektedir.
11
Mükemmel Ekran Çözünürlüğü
Samsung il Apple cihazlarını karşılaştırdığınızda , samsung cihazların çözünürlükleri öne çıkmaktadır. İphone 6Plus modelinde ilk Full HD cihazını sunduğundan dolayı, iPhone 7 modeli Quad HD ekrana sahip olabilir.
12
13