İstanbul'un En İyi Pizzacıları

13 Temmuz 2015

THE NEW YORKER PİZZA: Küçük fakat konseptiyle fark yaratan bir mekandır. Pizzaların dilim olarak servis edildiği bu mekanda isteğe bağlı olarak büyük pizza da tercih edebilirsiniz.
Adres: Teşvikiye Mahallesi Süreyya Ağaoğlu Sokak No:7/D Şişli/İstanbul
1
PİZZA BAR: Konsept olarak The New Yorker Pizza'ya benzese de pizzalarıyla gerçekten fark yaratan bir mekandır. Aynı zamanda The New Yorker Pizza kadar küçük bir mekan değildir. Gerçek İtalyan pizzası lezzetlerinin sırrı, İtalya'da uzun yıllar çalışmış şeflerine dayanmaktadır.
Adres: Moda Cad. Nova Apt. No:11/A Kadiköy/İstanbul
2
METRE PİZZA: Renkli dekorasyonu ve alışılmışın dışında istediğiniz metrede pizzanın sunulduğu bu mekan, pizza tutkunları için her gün mükemmel pizzalar hazırlamaktadır.
Adres: Caddebostan Mah. Bağdat Cad. Beyaz Akasya Sok. No:300 Kadiköy/İstanbul
3
400 DERECE: Nişantaşı'nda değişik aromalı birçok pizzayı deneyebileceğiniz, en lezzetli pizza restorantlarından biridir. 
Adres: Süreyya Ağaoğlu Sok. No:13/A Teşvikiye/Şişli
4
PİZZA EMİRGAN: İtalyan pizzasını Türk damak tadına göre uyarlayan mekan, kahvaltılık pizzalarıyla fark yaratmaktadır.
Adres: Sakıp Sabancı Cad. No:14/A Emirgan/İstanbul
5
KOMODOR: Sadece lezzetli pizzalarıyla değil, aynı zaman ev yapımı özel içecekleriyle de fark yaratan bir mekandır. Özellikle Ege ve Akdeniz mutfağından bol ve kıtır malzemeli pizzaları öne çıkmaktadır.
Adres: Kılıç Ali Paşa Mescidi Sok. No:11/A Karaköy/İstanbul
6
DA MARIO: İtalyan pizzası sevenlerin ilk tercihlerinden biridir. Etiler ve Kalamış'taki iki mekanda da, İtalyan'nın 19 şehrini temsil eden 19 çeşit pizzası öne çıkmaktadır.
Kalamış Adres: Fenerbahçe Mah. Fener Kalamış Yolu No:40 Kalamış/İstanbul
Etiler Adres: Dilhayat Sok. No:7 Etiler/İstanbul
7
PİZZERİA TRİO: İtalyan pizzası lezzetini ayağınıza getiren mekanlardan biridir. Bol malzemesi ve incecik pizza hamurları ön plana çıkmaktadır.
Adres: Katip Mustafa Çelebi Mah. Sıraselviler Cad. Billurcu Sok. No:5 Cihangir/Beyoğlu
8
ROSSOPOMODORO: Dünya'da 120 ülkeyi aşkın yerde bulunan, İtalyan pizzası lezzetini en iyi şekilde temsil eden yerdir. Pizzaları domates soslu, domates sossuz, kızarmış ve kapalı olmak üzere 4 çeşit şeklindedir.
Adres: Caddebostan Mah. Pf. Hulusi Behçet Cad. No:10 Kadiköy/İstanbul
9
PİZZERİA PERA: İnce hamuru ve kaliteli malzemeleriyle 23 çeşit pizza sunmaktadır. Pizza çeşitlerinin yanı sıra 6 çeşit makarna ve salata da bulunmaktadır. 
Adres: Asmalı Mescit Mah. Gönül Sok. No:6 Beyoğlu/İstanbul
10