İstanbul'un En Güzel Şehir Parkları

02 Ekim 2015

Ulus Parkı
Manzarasıyla insanları büyüleyen bir parktır. İster piknik yapın, ister kafelerde oturun ve yeşil ile mavinin mükemmel uyumunu seyredin.
1
Bakırköy Botanik Parkı
Çok geniş bir alana sahip olan parkta doğal güzelliklerin tadını çıkarırken, çocuklarınız oyun oynayarak güzel zaman geçirebilir.
2
Maçka Parkı
İstanbul'un göbeğinde bulunan Maçka parkında ister yürüyüş yapın ister yeşilin tonları arasında dinlenin. En çok tercih edilen parklardan biridir.
3
Emirgan Korusu
Her mevsimde farklı güzelliğini insanlara yansıtan bir parktır. Lale Festivali ile anılmaktadır. Tadına doyum olmayan manzarasını en güzel izleyeceğiniz yer Sarı Köşk'tür.
4
Yıldız Parkı
İstanbul'un göbeğinde yorgunluğunuzu atabileceğiniz bir parktır. Malta Köşkü veya Çadır Köşk'ünde zaman geçirebilirsiniz. İstanbul'un en romantik parkı olmasıyla önem taşır.
5
Göztepe Parkı
Anadolu yakasının en güzel parklarından olan Göztepe Parkı'nda spor yapabilir, yürüyüşe çıkabilir ve düzenlenen etkinliklerde arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. 
6
Gülhane Parkı
Hem yeşil hem de maviyi izleyebileceğiniz, turistlerin de akın ettiği bir parktır. Çok kalabalık olmasından dolayı, hafta içi gitmeniz tavsiye edilmektedir.
7
Bebek Parkı
Sahilde yürüyüş yapanların uğrak noktasıdır. Düzenlenen aktivitelerle güzel vakit geçirbilirsiniz. İster köpeğinizi gezdirin, ister spor yapın.
8
Abbasağa Parkı
Hem yürüyüş yapabileceğiniz, hem dinlenebileceğiniz sakin parklardan biridir
9
Fenerbahçe Parkı
Anadolu yakasının en güzel parklarındandır. Güzel havalarda kalabalık olmasını dikkate bile almayıp, piknik yapmayı düşüneceğiniz parklardandır. Deniz kenarında bir kahvaltı kim yapmak istemez ki...
10