İstanbul'da Düğün Fotoğrafı Çekilecek Yerler

29 Ağustos 2015

Atatürk Arboretumu
Belgrad Ormanı'nın güneyinde yer alan ve yeşilin her tonunun bulunduğu, İstanbul'un nadir kalmış güzelliklerindendir.
1
Bu mükemmel yerlerde, ömrünüzün hiç eskimeyecek fotoğraflarınıza sahip olabilirsiniz. Burada fotoğraf çektimek için 300 TL civarında ücret ödemeniz gerekmektedir.
2
Yıldız Korusu
İstanbul'un göbeğinde bulunan bir park olduğu için, en çok tercih edilen güzel alanlardandır. Korunun içerisinde Malta Köşkü ve Çadır Köşkü bulunmaktadır.
3
Parkın içerisinde fotoğraf çektirebileceğiniz köprüler de bulunmaktadır. Düğün resmi çekilecek en uygun mekanlardan biridir ve çekim için Beltur'dan izin almanız gerekmektedir.
4
Bahçeşehir Gölet Parkı
Avrupa yakasında oturanların genelde tercih ettiği uygun mekanlardan biridir.
5
Düğün gününüzde trafik mağduru olmak istemeyenler için, en ideal düğün fotoğrafı çektirilebilecek yerlerdendir.
6
Açık bir alan oldukları için, sabah veya akşamüstü çekim yapılması önerilir.
7
Rahmi Koç Müzesi
Nostaljiden hoşlanan çiftler için mükemmel önerilerimizden biridir. Soğuk ve yağışlı bir günde evlenenler için de kurtarıcı olacaktır.
8
Müzede bulunan treni uçak ve otomobillerle mükemmel düğün fotoğrafları çektirebilirsiniz. Nostalji objeler sayesinde farklı fotoğraflar elde edersiniz.
9
Ihlamur Kasrı
Fotoğraflarınızın arka fonunda kasr olmasını isteyenler için mükemmel bir önerimizdir. Tek sorun, mekanın içinde fotoğraf çekimine izin verilmeyişi.
10
Binaların önünde veya bahçede fotoğraf çekimi yapmanız için de, önceden izin almanız gerekmektedir. Çok zor durumda kalabilirsiniz.
11
Haydarpaşa Garı
Tarihi dokusuyla düğün fotoğraflarının vazgeçilmez yerlerindendir. Tecrübeli bir fotoğrafçınız varsa, muhteşem kareler yakalayabilirsiniz.
12
Gar binasıyla, trenleriyle fotoğraflarınızı süsleyebilir ve güzelleştirebilirsiniz.
13