İnsan Vücudundan Çıkan İlginç Nesneler

24 Temmuz 2015

Çakıl Taşları
Çinli bir kadının büyük bir çılgınlıkla 20 tane kadar çakıl taşını yutması sonucu ağrılara dayanamayıp hastaneye gelmesi ve ameliyatla doktorların çakıl taşlarını çıkarmasıyla son bulmuş hikayedir.
1
Plastik Çatal
Nefes darlığı ve öksürük problemi yaşayan adam hastaneye gittiğinde vücudunda bir plastik çatal olduğu görülmüş. Yemek yediği sırada yanlışlıkla yuttuğu tahmin ediliyor.
2
Ameliyat Aletleri
Malesef doktorlar hastaların vücutlarında pek çok ameliyat aleti unutabiliyorlar. Bir kadın karın ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede karnında unutulmuş iki cımbız yüzünden hastanelik olmuştur.
3
Patlamamış El Bombası
Afganistan' da bir asker devriye gezdiği sırada Taliban güçleri tarafından atılan bombanın karnına saplanmasıyla hemen hastaneye yetiştirilmiş ve bomba patlamadan çıkarılmıştır.
4
Paslanmış Bıçak
Bir adam yutkunma ve boğazında kanama yaşayınca hastaneye gittiğinde daha önceden geçirdiği bıçaklanma sonucunda boğazında paslanmış bıçak kaldığı ortaya çıkmıştır.
5
Canlı Kurbağa
Çinli bir adam inançları gereği canlı kurbağa yutmanın sağlık sorunlarına iyi geldiği düşüncesinden yola çıkarak kurbağa yutması sonucu rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmış. Röntgen sonuçlarına göre bir sürü kurbağaya rastlanmış.
6
Saç Yumağı
Saç yeme alışkanlığı bazı insanlarda mevcuttur. Chicago' da yaşayan 18 yaşındaki genç kız karın ağrısı nedeniyle hastaneye gittiğinde karnından 5 kilo ağırlığında saç yumağı çıkarılmıştır.
7
Solucan
Baş ağrısı şikayetiyle hastaneye giden Rosemary Alvarez isimli kadının beyninde tümör olduğu düşünülmüş ve ameliyat sırasında yediği yiyecekten dolayı vücuduna giren solucanın beynine ulaştığı sonucuna varılmıştır.
8
Fetüs
Hayatı boyunca karın şişliği rahatsızlığı yaşayan Sanju Bhagat isimli adam, yine böyle bir şikayetten dolayı hastaneye gittiğinde karnında bir tümör olduğu zannedilmiş. Ameliyat esnasında karnında tamamen gelişmiş bir fetüs bulunmuş. Anne karnında ikizi olan bu fetüsün vücuduna yerleşmiş olması ihtimali üzerinde durulmuş.
9
Seks Oyuncağı
İskoçya' da bir kadın tuvaletini yaparken yanma şikayetinden dolayı hastaneye gitmiş. Gerçek ise yapılan incelemer sonucu ortaya çıkmış. Kadının vajinasına sıkışmış bir seks oyuncağı görülmüştür. 
10