İlk Buluşmada Ne Renk Giyilir?

08 Ekim 2015

İlk buluşmanızda beyaz ve krem tonlarını tercih edebilirsiniz, koyu bir renkle kombin oluşturmak şartıyla tabi. Tek başına tercih edilen beyaz tonları, mimiklerinizi ve yüz hatlarınızı görünmez kılmaktadır.
1
İlk buluşmada siyah rengi tercih ediyorsanız, mutlaka renkli ve vurucu bir detay kullanmalısınız. Açık renkle beraber kullanaccağınız siyah rengi otoriter bir izlenim yaratmaktadır.
2
Pembe ve şeftali tonları şefkat, nezaket ve uyumu yansıtan renklerdir. Bu imajı canlandırmak isterseniz şeftali, şeker pembesi, mercan renklerinden birini kullanabilirsiniz.
3
Canlı ve güvenilir bir duruş sergilemek isteyenler, ilk buluşmalarında yeşil rengini tercih edebilirler. Zümrüti nefti, yeşil elma ve söğüt rengi gibi tonlardan size yakışanı tercih edin.
4
Sorumluluk ve sükunet sahibi imajı vermek isteyenlerin vazgeçilmez rengi mavidir. Mavinin geniş tonlarından istediğiniz rengi seçebilirsiniz.
5
Dışadönüklüğünüzün göstergesi olan toprak renklerini tercih edebilirsiniz. Vizon, karamel, camel, sütlü kahve ve daha birçok rengin arasından teninize yakışanı seçin.
6
20 dakika ve üzeri buluşmalarda, yorucu olabilecek sarı renk, yaratıcılığı ve iyimserliği vurgular.
7
Kendinizi ve evreni tanıma yolculuğunu temsil eden farklı bir renk olan moru ve tonlarını ilk buluşmanızda tercih edebilirsiniz.
8
Sosyallik ve canayakınlığı vurgulayan turuncu rengini ve tonu olan mangoyu, kullanabilirsiniz.
9
En az göz yoran renk olan griyi tek başına tercih etmetin. Kişiliksiz duran bir renktir. Sevdiğiniz rengi dahil edin ve dikkatleri üzerinize toplayın.
10