İlişkinizin Gelecek ile İlgili İşaretleri

16 Nisan 2016

Hayatınızdaki insanın, sizi siz olduğunuz için sevdiğinizden emin değilseniz durup düşünmenin vakti gelmiştir. Sizi değiştirmeye çalışanlarla değil, siz olduğunuz için hayatında tutan insanlarla hayallerinizi gerçeğe çevirebilirsiniz.
1
Hayatınızdaki kişinin değişeceğini düşünmek, geleceğinizin olmadığının işaretlerinden biridir. Değişmesi konusunda ümit etmek, beklemek ve değişeceğine inanmak, en büyük hatalardan olacaktır.
2
Zor zamanlarınızın üzerinden birlikte gelemiyorsanız, sıkıntı yaşarsınız. Bazı durumlarda tek başınıza mücadele edeceğiniz zamanlar olacaktır. Ama sürekli her şeye göz yuman siz olunca, artık kendinizi teselli etmeye başlarsınız. Sağlam bir ilişkiye sahip olsaydınız, el ele tutuşur ve birlikte hareket ederdiniz.
3
Hayatınızdaki insanın sizi mutlu etmediğini düşünüyorsanız, üzgünüz ama geleceğiniz konusunda tereddüt etmelisiniz. Mutlu çiftler, seneler geçse bile birbirlerine aşkla bakarlar ve birbirlerini mutlu ederler.
4
Hayatınızdaki insan ile ortak zevkleriniz yoksa, ilişkinizin güzel bir gelecekle sonlanmasına fazla ümidiniz olmasın. Her düşünceniz birbirine uymayabilir, hoşlanmadığınızı noktalar olmayabilir fakat sürekli çözümü olmayan tartışmalara giriyorsanız, ciddi problemleriniz var demektir.
5
Hayatınızdaki insana tam anlamı ile güvenmemek, boşa kürek çekmenin işaretlerindendir. Bazen altıncı his, bazen de deneyimlerinizden dolayı karşınızdakine güvenmemek, geleceğinizi tehdit etmektedir. Kuşkunun, insanı yiyip bitiren hislerden biri olduğunu aklınızdan çıkarmayın.
6
Sevgilinizin yanında kendiniz gibi olamıyorsanız, doğru insan olup olmadığını iyi düşünmelisiniz. Yanında rahat etmediğiniz bir insanla ne paylaşabilirsiniz ki...
7
Sevgiliniz ile ilgili anılar, sizi mutlu etmiyorsa "Dur!" demenin vakti gelmiştir. Yüzünüze saf bir gülümseme yerleşmiyorsa, eğlenceli anılarınızı hatırlamıyorsanız, geleceğinize yön vermenin zamanı geldi demektir.
8
Güzel bir geleceğinizi olmadığının işaretlerinden biri de, birbirinizi anlamamak... İsteklerinizi anlamayan, fikirlerinizi tahmin etmeyen biriyle ne kadar mutlu olabilirsiniz ki... İlişkinizi gözden geçirmenin zamanı gelmiştir bizce.
9
Kendisini değerli hissettirmeyen bir insanı, kim hayatında ister ki... Geleceğe dair planlarda size yer olmadığınızı hissediyorsanız, hayatında nerede olduğunuzu bilmiyorsanız kendinizi daha fazla çıkmaza sokmanın anlamı olduğunu düşünmüyoruz.
10