Hayranlarıyla Evlenen Ünlü İsimler

17 Nisan 2017

Jessica Alba - Cash Warren
Jessica Alba ile Cash Warren, "Fantastic Four" isimli film setinde tanışmıştır. Filmin başrolünü Jessica Alba, yapım asistanlığını ise Cash Warren üstlenmiştir.
1
Christian Bale - Sibi Blazic
Christian Bale, Winona Ryder'ın asistanlığını yaptığı isim Sibi Blazic ile tanıştı ve 2000 senesinde hayatlarını birleştirdi.
2
Tom Cruise - Katie Holmes
Katie Holmes, ünlü olmadan önce Tom Cruise'un sıkı bir hayranıydı. Aktör ile evlenmiş fakat evlilikleri uzun sürmemiştir.
3
Matt Damon - Luciana Bozan Barroso
Film çekimi için için gittiği Miami'de, garsonluk yapan Barroso ile tanışmıştır. Evlilikleri hala devam etmektedir.
4
Elvis Presley - Priscilla Presley
Almanya'da askerlik yaptığı dönemde, yüzbaşının kızı olan Priscilla Beaulieu'ya aşık oldu ve 1 Mayıs 1967 senesinde onunla Las Vegas'da hayatını birleştirdi.
5
Conan O'Brien - Elizabeth Ann Powel
Cobab O'Brien'in programına seyirci olarak giden Conan Elizabeth Ann Powel, onu kendisine aşık etmeyi başarıyor ve güzel çift, 2002 senesinden beri evliliklerini sürdürüyor.
6
Nicolas Cage - Alice Kim
Tanıştıkları zamanda Alice Kim, restoranda garsonluk yapıyordu. Nicolas Cage ile tanıştı, aşık oldu ve birkaç ay içerisinde hayatını birleştirdi.
7
Tobey Maquire - Jennifer Meyer
Ünlü isim Tobey Maqurie, film setinde mücevher tasarmcısı olan Jennifer Meyer ile tanıştı ve hayatını birleştirdi.
8
Adam Sandler - Jacqueline Samantha Titone
Adam Sandler, arkadaş vasıtasıyla Jackie Sandler ile tanıştı ve 2003 senesinden beri mutlu evliliklerini devam ettiriyorlar.
9
Jerry Seinfeld - Jessica Sklar
Ünlü aktör Jerry Seinfeld, tanıştıkları sırada kendisine hayran olan, halkla ilişkiler uzmanı eşi Jessica Sklar ile 1999 senesinden beri evliliklerini sürdürmektedir.
10