Hava Yolu Şirketlerinin Lüks Kabin Barları

04 Aralık 2015

Virgin Atlantic Hava Yolları Üst Sınıf Bar : Viewport Studio tarafından tasarlanan, Virgin Atlantic Hava Yoları Being 797-9 modeli uçağının bir bölümünde mükemmel bir bar bulunmaktadır.
1
Emirates Airbus A380 Onboard Bar : 25 kişi kapasiteli, içkinin bol olduğu bir bardır. New York - Dubai gidiş dönüş için 1. sınıf bilet almışsanız sıcak duşun, masaj koltuklarının ve daha birçok olanağın tadını çıkarabilirsiniz.
2
Katar Hava Yolları A380 Onboard Bar : Likör ve şarap tercihleriyle farklılık sağlayan, muazzam kokteyl menüsü ile dikkatleri üzerine çeken bir kabindir. Keklerini, kurabiyelerini ve kanepelerini de unutmamak lazım.
3
Etihad Airbus A380 Lobby Bar : Bekleme salonu ve barın etrafı, business class yolcuların dinlenmesi için düşünülmüştür. Yarım daire modelindeki deri koltuklar, dev ekran televizyon ve masa bulunmaktadır.
4
Korean Air Celestial Bar : Korean Air A380 uçakları, 3 tane Celestial Baar ile dçşenmişttir. 2 tane business, 1 tane birinci sınıftır. Uçuşlarınız sırasında votka bazlı içkilerinizi yudumlayarak, eşsiz dakikalar geçirebilirsiniz.
5
Virgin Australia Boeing 777 Onboard Bar : Dört koltuklu business class yolcuları için tasarlanan bu kabinde, içki servisleri yüz yüze yapılmaktadır.
6
Katar Hava Yolları A340-600 Birinci Sınıf Onboard Bekleme Salonu : Birinci sınıf kabinlerinde kurumsal bir jet havası vermektedir. 2.4 metre stand-up bar, 6 kişilik özel yapılan masalar ve deri kanepeler bulunmaktadır.
7
Hong Kong Hava Yolları Airbus A330-200 Club Premier : Kabinlerde şarap ve diğer tüm içkiler ile kokteyllerin özel koleksiyonlarını bulmanın mümkün olduğu kabindir.
8
Çin Hava Yolları 777-300ER Cocktail Bar : Ahşap deseni, mükemmel iç mekanları, koltukları, kahve salonu, çay tadım yeri ile dikkatleri çeken kabinlerdendir.
9
American Airlines 777-300ER Walk-up Bar : Londra-New York arasınd uçuşlar için kullanılan lüks kabindir. Hava yolu, First Class ve Business Class müşterileri için her şey düşünülmüştür.
10