Gelin Saçı ve Aksesuarları 2015

15 Temmuz 2015

Yıllardır alışılagelmiş bir fikir dolaşır ortada. Gelin saçı mutlaka topuz olmalı! Gelinlerin yaptırdığı topuzlar birbirinin aynısıdır. Arada çok nadir bir farklı gelin topuzu karşımıza çıkar.
1
Aslında gelinler de bu önemli günlerinde risk almak istemedikleri için, en güvenli saç modeli olarak düşündükleri topuzu tercih ederek, klasiğin güvenli yolunda devam ederler.
2
Gelin başınızın biraz daha belirgin olmasını sağlayan taşlı aksuarlar da bu sezonun en çok tercih edilen gelin aksesuarları arasındadır.
3
Hem açık saçınıza hem toplu saçınıza çok rahat kullanabileceğiniz çok güzel modelleri olan gelin saçı aksusarlarını ilk bakacağınız yer, gelinliği almış olduğunuz yerdir.
4
Hem gelinliğinize uygun olan modelleri size göstermek için yardımcı olmaya çalışan insanlar olacak ve size önerileri olacaktır. Mutlaka göz atın.
5
Zevklerinize göre inceleyeceğiniz gelin aksesuarınızın ilk önce taşlı mı yoksa daha doğal kır çiçekleriyle mi olacağı konusunda karar vermelisiniz.
6
Düğün günü gelinler tabiki de herşeyinin kusursuz olup, mükemmel görünmek isterler. Bunun için en önemli ayrıltılardan biridir gelinin saçı ve makyajı
7
Farklı birşeyler denemek isteyen gelinler olabilir. Alışılagelmişin aksine, görenleri şaşırtacak ve bir o kadar beğenecekleri modeller deneyeme çalışırlar.
8
Farklı olmakla rezil olmak arasında çok ince bir çizgi vardır. Gelin adayları aman dikkat!
9
Özellikle kır düğünlerinde farklılık yaratmak çok daha kolaydır. Gelin saçını hafif bir dalgayla açık bırakarak ve aksesuar olarak da renkli çiçeklerden yapılmış bir tacı tercih edebilirsiniz.
10
Ne kadar çiçekleri severseniz sevin, gelin adayları, genelde inandıkları şeylerin yolundan gitmeye devam ederler. 
11
Yani demek istediğimiz şudur ki, klasiklikten ayrılmayarak, parlak taşlı, kafanızda size ışıltı katacak ürünleri tercih etmeleri çok daha rahatlarına gelir.
12
Denenmiş ve bilindik şeyler, aylarca stres altında zaman geçiren gelin adayları için çok daha rahat gelecektir.
13
Gelin adaylarının çok yoğun bir dönem yaşadığından kesinlikle şüphemiz yoktur.
14
Hangi kuaföre gitceğinizi belirleyin, saç ve makyajınızı denettin çünkü, güzelliğinizden emin olursanız sizin hem yüzünüze hem de davranışlarınıza yansır.
15
Kendinize güvenin...
MUTLULUKLAR
16