Evlenmeden Cinsel Hayatı Olmayan Ünlüler

25 Kasım 2015

Adriana Lima
Dünyanın en güzel kadınlarından olan Adriana Lima, evlenmeden önce cinsellik ile arasında mesafe bulunmaktadır. Marko Jaric ile 27 yaşında evlenmiş ve cinsellik ile tanışmıştır.
1
Kevin Jonas
Disney zamanlarından hatırlanan ünlü isim, kardeşleri Nick ve Joe ile birlikte birbirlerine evlenmeden seks yapmayacakları konusunda birbirlerine söz vermişlerdir. 22 yaşında Danielle ile evlendikten sonra cinsellik ile tanıştı. Tek sözü tutan Kevin Jonas oldu.
2
Carrie Underwood
Kanadalı Hokey oyuncusu Mike Fisher ile 25 yaşında yuva kuran isim, evlenmeden seks yapmayan isimlerdendir.
3
Julianne Hough
Evlenmeden öce seks yapmayacağını şu sözler ile açıkladı : "Kimseye bunun sonuçlarıyla ilgili vaaz vermeye çalışacak değilim ama bana göre evlilik öncesi ilişkiye hayır demeniz, enine boyuna düşündüğünüzde en doğru karar olacaktır."
4
Tim Tebow
Ünlü NFL oyuncusu evleneceği kadını beklemektedir. Pek alışılmış bir durum değildir ama kariyer konusunda da olumsuzluk yaşamaktadır. Tebow'un hayranları, bu düşüşü cinsel hayatı olmamasına bağlamaktadır.
5
Ali Landry
İlk evliliğine kadar kimse ile beraber olmayan bir ünlü isim de Ali Landry. İşin garip yanı ise ilk evliliğini bitirdikten sonra da ikinci evlliliğine kadar cinsellik yaşamamış olmasıdır. Kuralları ikinci evliliğinde de devam etmiştir.
6
Jessica Simpson
Seksiliği ve başarıları ile tanınan ünlü isim, 23 yaşında Nick Lachey ile evlenene kadar beraberlik yaşamamış bir isimdir.
7
Sean Lowe
30 yaşına kadar kimseyle birlikte yaşamamış bir isim Sean Lowe. Evlendikten sonra ise eşiyle harika bir uyum yakaladıkları da magazin basınına yansımıştır.
8
Hilary Duff
Evlenmeden önce ilişkiye girmeyen bir ünlü isim de Hilary Duff. Bir süre Hollywood ünlüleri sürekli tepki göstermiştir ama kararından vazgeçmedi. Hayallerindeki insanla evlenince cinsellikle tanıştı.
9
Lisa Kudrow
31 yaşında evlenen ünlü isim de, cinselliği geri planda bırakan ünlülerdendir. Michael Stern ile evlenene kadar birliktelik yaşamamıştır.
10