Eşlerini Aldatan Kadın Ünlüler

17 Ağustos 2015

Tuba Ünsal Cem Cantaş ile evliyken adı Yalın ile aşk dedikodusuna karışmıştı. İddialar doğrulanmasa da evliliği bitirmeye yetti.
1
Doğa Bekleriz evliyken aşık olduğu Bora Erberk ile yaşadığı aşk gündemi meşgul etmişti.
2
Songül Öden adını duyurun gümüş dizindeki rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ ile yakınlaşmış ve evliliğini noktalamıştı.
3
Sibel Can Hakan Ural ile evliyken Karahan Çantayla aşk dedikodusu ortaya çıkmıştı. İddalar doğrumuydu bilinmez ama Hakan Ural ile olan evliliği bitirmeye yetmişti.
4
Pınar Aylin'in Mert Tokatlı ile evliliği sürdüğü sırada, Enis Onat ile birlikteliği gündeme gelmişti. Pınar Aylin bu yüzden eşini terk etmişti.
5
Pınar Altuğ evliyken aşık olduğu Tony Teoridis ile aşk yaşamış ve eşinden ayrılmıştı. Ayrıldıktan sonra Tony Teoridis ile olan aşkı da uzun sürmedi.
6
Freida Pinto meşhur filminden önce evliydi. Ancak rol arkadaşına aşık olup kocasını terk etti.
7
Ünlü şarkıcı Avril Lavigne, Deryck Whibley ile evli olduğu sırada, Brandon Davis ile aşk yaşamaya başlamış ve evliliklerini noktalamıştı.
8
Kate Hudson, müzisyen eşi ve çocuğu ile mutlu bir evliliği varken, aktör Owen Wilson ile aşk yaşamaya başlaması evliliklerinin üstüne kara bulut gibi çökmesine neden oldu.
9
Lindo Hogan mutlu gibi gözüken evliliklerini bir çırpıda bitirdi ve 19 yaşında olan sevgilisiyle kendisine yeni bir dünya kurdu.
10