Erkeklerin Tercih Ettiği Lüks Markalar

26 Ağustos 2015

Davidoff
Zino Davidoff'un ilesinin 1912 yılında İsviçrede kurduğu lüks tütünlerdir. Imperial Tobacco, Davidoff'un sahibidir.
1
Hennessy
Kuruluşu, 1970 yılıında Richard Henessy tarafından olan değerli onyak markasıdır. Son yıllarda daha da popüler olmuştur.
2
Dom Perignon
Lüks bir şampaya markasıdır. Moet & Chandon tarafından üretilmiştir. Aynı zamanda 1981 yılında Prenses Diana ve Prens Charles'in düğün menüsünde bulunmaktaydı.
3
Paul Smith
İngiliz moda markası olan Paul Smith, 1970 yılında ilk mağazasını açmıştır. Koleksiyonunda herkese bir şekilde dokunan tasarımcılar bulunmaktadır.
4
TAG Heuer
Tag Heuer markasıın içerisinde, saatler, kronograflar ve moda aksesuarları üretilmektedir. Erkeklerin muhteşem kombinler yapmasına yardımcı olan önemli markadır. Aynı zamanda, gözlük, cep telefonu ve giyim aksesuarları da üretmektedir.
5
Rolex
1905 yılında Hans Wildorf ve Alfred Davis tarafından Londra'da kurulan saat markasıdır. Şimdilerde saat konusunda bir dünya markasıdır.
6
Hugo Boss
Alman bir moda markasıdır. Kadın ve erkek giyim, oda aksesuarlarından oluşan ürünlere sahiptir. Lüks ürünlerdir. Dünya çapında 364 adet mağazası bulunmaktadır.
7
Armani
Giorgio Armanı tarafından 1975 yılında kurulan bir markadır. Lüks bir marka olan Armani'nin içerisinde, kıyafet, moda, giyim, ev aksesuarları üzerine ürünler bulunmaktadır.
8
Calvin Klein
Amerikan moda markasıdır ve adını mağazanın kurucusundan almıştır. Calvin Klein, erkek iç çamaşırları alanında popülerdir.
9
Polo Ralph Lauren
Ralph Lauren tarafından 1967 yılnda Amerika'da kurulmuştur. Lüks giyim, aksesuarlar, erkek ve kadın ayakkabıları konusunda uzman markalardandır.
10