Erkekleri Kendinize Bağlamanın Formülleri

03 Ağustos 2015

Pozitif Olmalısınız
Erkekler, yanında sürekli negaif olup, mızmızlanan bir kız istemez. Pozitif olanlar, her ortamdan zevk alan güler yüzlü olmanız size +1 kazandıracaktır.
1
Samimi Olun
Erkeklere karşı duygularınızı gizlemeyin. Onlara olan duygularınızı bakışlarınızla veya sözlerinizle belli edebilirsiniz.
2
Kendinize Güvenin
En karizma görünen şey, şüphesiz kendine güvendir. Kendiniz olun ve kendinizle ne kadar mutlu olduğunuzu karşınızdakine yansıtın.
3
Taklit Yapmaktan Kaçının
Karşınızdakinin dikkatini çekmek istiyorsanız, kıyafetlerinizle ve tavrınızla kendiniz olun.
4
Görgü Kurallarına Uyun
Abartılı kahkahalardan, sakızdan ve argo kelimelerden uzak durmalısınız. Bu durumda sadece hoşlandığınız adamın kankası olursunuz.
5
Aşırı Makyaj Yapmayın
Fazla makyaj yapmakla vermek istediğiniz mesaj, herkesin dikkatini çekmeye çalışan ve kendine güven olmayan kızdır.
6
Arkadaşlarınızı İyi Seçmelisiniz
Fırlama kızlardan uzak durmalısınız. Ne demişler "Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim"
7
Kendinizi Geliştirmeye Çalışın
Başbaşayken konuşacak birşey bulamıyorsanız, tehlike çanları çalıyor. Dış görünüşünüze özen gösterdiğiniz kadar, entellektüel kişiliğinizi de geliştirmeye çalışın. Tiyatroya gidin, çok kitap okuyun ve hatta futbol yorumları yapın.
8
Cool Olun
Kendinden emin ve güvenli, kimseyi takmayan kızlar ilgi odağı olur. Beceremiyorsan sessiz kal ve esrarengiz bir hava yarat.
9
Kompleksli Olmayın
Size kusurlu gelenler karş tarafa çekici gelebilir. Kısa boylar, kepçe kulaklar ve ayrık dişler...Bu özelliklerinizi sevin ve kendinize özgü birşey olduğunu kabullenin.
10