Erkekleri Çekici Kılan 9 Özellik

28 Ekim 2015

Kadına çekici gelmek ne derece zor? Erkekten erkeğe değişiklik gösteren bu sorunun aslında oldukça basit bir cevabı bulunuyor. Görünüşte daha çok karizmatik erkeklerden hoşlandığı sanılan kadınlara, ciddi derecede çekici gelen birçok etmen var. İşte kadınları çekici bulduğu erkeklerin 9 özelliği...
1
Uyumlu Giyinmek
Elbiseniz sizin her zaman ipucunuzdur. Karşınızdaki kişinin sizinle ilgili düşüncelerinin temelini giyinmeniz atar. Bu nedenle ne kadar iyi güzel giyinme, o kadar çekicilik...
2
Güzel Koku
Kokunuz güzelliği kadar karşı cinste kalıcı olursunuz. O nedenle iyi bir koku, sizi her zaman çekici kılar.
3
Kariyer
Yüksek maaşlı bir işte çalışmak artık eskisi kadar çekici değil. Önemli olan; çalıştığınız işte ne derece başarılı olduğunuz ve ne derece de bilgili olduğunuzdur.
4
Kendinden Emin Bir Erkek
Nerede ne yapacağını tereddütsüz bir şekilde bilen erkek her zaman kadınların gözünde çekicidir.
5
Yetenekli Olmak
Bunun için doğuştan biraz şanslı olmak gerek çünkü şarkı söyleyebilen, resim çizebilen erkek, çoktan kadınların ilgisini üzerine çekmiş olur.
6
İletişim Gücünüzü Yükseltin
Etkin bir iletişim sizi her zaman çekici kılar. Özellikle başbaşa iken iletişiminizin iyi olması kadınların aklında iyi bir yer edinmenizi sağlar.
7
Ses Tonu
Ses, her daim ilgi çekmeyi başarır. Bu nedenle ses tonu hoş olan bir erkek, yakışıklı olmasa bile her zaman ilgi odağı halindedir.
8
Romantik Olmak
Kadınlar için erkeğin romantik olanı makbuldür. 
9
Erkeğin Mizah Anlayışı
Kadınlar, erkeğin neye güldüğünü çok önemser çünkü sizin neye ve kime güldüğünüz, düşünce yapınızı, karakterinizi meydana çıkarır.
10