Erkeklere Oral Seks Nasıl Yapılır?

14 Haziran 2018

Erkeler oral seksi çok severler çünkü oral seks sırasında erkekler partnerlerinin zevk alıp almadığını, ne zaman bitirmesi gerektiğini, acaba erken mi gibi soruları asla düşünmezler.
1
Kendilerini rahat bıraktıkları için zevk kat sayıları artmaktadır. İşte erkekleri doruk noktalara çıkaracak oral seks tüyoları ve önerileri.
2
Erkeğinize oral sekse başlamadan önce seviştiğiniz zamanı olabildiğince uzatmalısınız. Bu durumda erkeklerin aldığı zevk daha da artar. Penis kısmına gelmeden öce partnerinizi küçük oyunlarla tahrik etmelisiniz.
3
Örneğin; Yatağa yatırın ve karşısında yavaşça soyunun. Daha sonra yavaşça onu soyun. Bu süre arttıkça, haz da artacaktır.
4
Erkeğinize oral seks yaparken zorluk yaşıyorsanız ellerinizi de kullanabilirsiniz. Bu yüzden bir kısmını ağzınıza alıp diğer kısmını ellerinizle okşayabilirsiniz.
5
Oral seks sizin yaratıcılığınıza kalmıştır. Kendinize özgü hareketler geliştirebilirsiniz.
6
Oral seksi daha güzel bir hale getirmek için, değişim yapmayı deneyin. Bu değişim için, sıcak bir içeceği bir süre ağzınızda bekletin daha sonra erkeğinizin penisine sürün.
7
Akabinde soğuk bir içecekle aynı hareketi tekrarlayarak oral seks yapmayı sürdürün.
8
Erkeğiniz bu durumdan çok memnun kalacaktır. Değişikliklerinize farklı tatlar da ekleyebilirsiniz.
9
Tatlı ve ekşi sosları kullanarak hem siz keyif alırsınız hem de partneriniz zevki doruklarda yaşar.
10
Oral seks yaparken mutlaka ses çıkarmanız gerekir. Sessiz ortamda yapılan seksten kim zevk alır ki?
11
Oral seks sırasında partnerinizin gözlerine bakarak, durumdan hoşlanıp hoşlanmadığını izleyebilirsiniz.
12
Oral seks yapmaya devam etmenizi istediğini ya da istemediğini bu şekilde öğrenebilirsiniz.
13
Oral seksi mümkün olduğunca uzatmanız gerekmektedir çünkü erkeklerin çoğunun oral seksten aldığı zevk, penatrasyona oranla çok daha fazladır ve bu sebepten uzun sürmelerini isterler.
14
Kendinizi çok zorlamayın. Partneriniz, oral sekste ne kadar geç boşalırsa, penatrasyon süresi de o kadar uzayacaktır. Erkeğinizin cinsel yönlerini iyi tanımaya çalışın. Uyarılma zamanlarında verdiği tepkileri bilin.
15
Boşalma yaklaştığı zaman tamamen bırakmalısınız ve partneriniz rahatladığında devam etmelisiniz. Bu şekilde, erkeğinizin boşalma sürecini kontrol edersiniz ve süreyi uzatabileceğinizi ona gösterirsiniz. 
16