Erkekler Neden Göğüs Sever

22 Ağustos 2015

Kadınların göğüsleri insanoğlunun varlığından beri kutsal görülen bir organdır. Bebeği doyurma organı olarak görülmekte ve herkes tarafından kutsal sayılmaktadır.
1
En güvenilir yer bir kadının göğüsleridir. Çocuklar annelerinin göğüslerinde büyüdükleri için erkeklerin bilinçaltlarında hep var olan bir şeydir. Bu yüzdendir ki eşlerinin göğsüne başlarını koymak isterler.
2
Erkeklerin gözüyle, kadının göğüsleri doğurganlığı simgeler. İnsanların gelişiminde en etkin besin kaynağıdır.
3
Kadınların göğüsleri, erkeklerin bilinçaltlarına göre, üreme sembolüdür. Erkeklerin bilinçaltlarındaki üreme düşüncesini ve fantazilerini artırmaktadır. 
4
Göğüsler, kadınları tahrik eden anahtarlardan biridir. Cinsellikte, kadınların orgazm olmasını sağlamanın en kolay yolu göğüsleridir.
5
Kadınların göğüsleri,erkeklere oyuncak gibi görünür. Seks sırasında erkeklerin en büyük eğlencesidir.
6
Erkekler görsellikle uyarılır ve kadınların genital bölgesinden sonraki en iyi uyarıcısıdır. 
7
Seksin vazgeçilmez parçası olarak bilinen göğüsler erkeklere çok kışkırtıcı gelmektedir. Toplumda baskı altında tutulan göğüs faktörü, biraz daha çekiciliği artırmaktadır.
8
Kadınların en büyük erotik cazibesidir. Saklı olduğu için daha çok arzulanır. Erkekler, göğüslerine ulaşamadığı kadınları, yasak meyve olarak görürler.
9
Erkekler sizle göz göze konuşurken bile, gözlerinin göğüslerinize kaydığını görebilirsiniz. Yasaklar ve gizliler nasıl hep daha güzel geldiyse, göğüsler de aynı şekilde güzel gelmektedir.
10