En Zengin Evcil Hayvanlar

01 Aralık 2015

Trouble
Şehir planlamacısı olan Leona Helmsley ölümünden önce, Trouble ismindeki Malta Terrier cinsi köpeğine kenara ayırdığı 12 milyon doları bırakmıştır.
1
Conchita
Miamili Gail Posner, dünyanın en şımartılmış köpeği olarak bilinen köpeğin sahibidir. 2010 senesinde ölümünden sonra, yaşadığı köşk 3 köpeğine paylaşılmıştır. Ayrıca güven fonu olarak da köpeklerine 3 milyon dolar bırakmıştır.
2
Tommaso
Maria Assunta'nın 94 yaşında gözlerini kapattığında yanında kedisi Tomassı bulunmaktadır. Kedinin geleceği için endişe eden kadın, bir zamanlar sokaklarda yaşayan kediye 13 milyon dolar bırakmıştır.
3
Toby Rimes
Ella Wendel, tüm servetinin varisi olacak kadar sevdiği köpeğine yüklü bir miktar para bırakmıştır.
4
IV Gunther
Almanya'nın kontesi olan Karlotta Liberstein, tüm mal varlığıınu bu köpeğe bıraktı ve gayrimenkullerinin değeri 80 milyo dolar civarındaydı. Time sitesine göre, yatırımcılar bu servetini 370 milyon dolardan daha fazlaya çıkartmışlardır.
5
Blackie
1988 senesinde ölen Ben Rea'ya ait bir kedidir ve hayatında kalan son kedisine 12.5 milyon dolar servet bırakmıştır. 
6
Gigoo
İngiliz yayıncılığın en büyüklerinden olan Milse Blackwell, 2000 senesinde eşini kaybetti ve mirasını kime bırakacağı konusunda düşünmeye başladı. Reader's Digert'te yayınlanan habere göre, tavuğu Gigoo'ya 10 milyon dolar servet bırakmıştır.
7
Huysuz Kedi
Sevenleri tarafından "Huysuz Kedi" olarak bilinen bu kedi bir filmin yıldızıdır. İngiliz dergisi, Tardar Sauce ismini taşıyan bu kedinin sahibine 100 milyon dolar teklifte bulunmuştur. 
8
Chunmun
Dinler arasındaki evilik nedeninden dolayı Brajesh Srivastava ve eşi Shabista aileleleriyle bağlantılarını kopardı. Çocukları olmayan çift, maymun aldı ve mirasların hepsi bu maymuna kalmıştır.
9
Choupette
Karl Lagerfeld, moda tasarımcısı ve endüstrinin simgesidir ve kedileri çok sevmektedir. Kedisi Choupette, 3 milyon euro servetin sahibi olmuştur.
10