En Ucuz Tatil Ülkeleri

30 Temmuz 2015

BALİ
Ucuz ve eğlenceli bir tatil yapmak isteyenler... İşte Endonezya'nın en güzel yerinden biri Bali.
1
Brezilya
Rio de Janeiro gibi yerler çok turist çeker ama sizin bilmediğiniz daha çok mükemmel yerleri vardır. Porto Alegre'deki Aparados da Serra Milli Park mesela. Amazon ormanlarını atlamayın deriz.
2
FAS
Ev rahatlığınızı geride bırakıp, sadece temel ihtiyaçlarınızı karşılayabildiğiniz yerdir. Otel dışında her zaman elektirik ve su bulamayabilirsiniz.
3
HIRVATİSTAN
Avrupa'nın diğer yerlerine göre daha ucuzdur ve kalitelidir. Hoteller ve ucuz restoranlar şehrin her yerinde vardır. Yazın gidiyorsanız eğer Dubronvik'e kesin uğrayın.
4
MEKSİKA
Ucuz tatil yapabileceğiniz bir diğer ülke Meksika'dır.
5
PERU
Yağmur ormanları, plajlar ve harabelerle dolu ziyaret edilecek ucuz yerlerdendir. Yanınızda bulundurmanız gerekenler ise, harita, dağ ayakkabısı ve ispanyolca sözlüğünüz.
6
PORTEKİZ
Akdeniz'in tadını İspanya ve İtalya gibi şehirlerden daha ucuz alacağınız yerdir. Ulaşım ucuzdur, metro hattıyla her yere ulaşabilirsiniz. Taksiler de diğer Avrupa ülkelerine oranla daha ucuzdur.
7
SRİ LANKA
En popüler şehri Colombo'dur. Sri Lanka'ya gelince kendinizi farklı bir zaman diliminde hissedebilirsiniz. İnsanları, çok yardımsever ve dost canlısıdır.
8
HİNDİSTAN
Dünya üzerinde en ucuz tatil yapılacak yerdir. Yemek, ulaşım, konaklama çok ucuzdur. Hindistan'a gidiyorsanız, sıcak su ve klima gibi lüksünüzden vazgeçerek, değişik yerler görmeyi seçmelisiniz.
9
YUNANİSTAN
En eski ve sağlam kültürlerden olan Yunanistan, adeta bir turist cennetidir. Yunanistan'a gelmek için en uygun zaman yaz mevsimidir. Çok uygun fiyatlara sahiptir.
10