En Ucuz Tatil Ülkeleri

14 Haziran 2018

Bali 
Endonezya'nın gururu ve neşe kaynağı Bali, ucuz ve eğlenceli bir tatil isteyenler için ideal bir yerdir.
1
Brezilya
Rio de Janeiro gibi yerler çok turist çeker ama burada sizin bilmediğiniz daha ne kadar çok görülmesi gereken yer var. Porto Alegre'deki Aparados da Serra Milli Parkı'nı görebilirsiniz. Ucuz tatil arayanlar için ideal bir yer.
2
Fas
Fas ev rahatlığınızı geride bırakıp temel ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız kutsal bir yerdir. Kültürlerini öğrenmek için, turistik yerleri görmeniz yeterlidir. Ayrıca denize girebileceğiniz çok güzel plajları da mevcut. Üstelik ucuz tatil bölgelerinden.
3
Hırvatistan 
Hırvatistan turu size pahalı bir yerdeymişsiniz hissi verebilir ama Avrupa'nın diğer şehirlerinin aksine burada kaliteli eğlenceyi ucuza alabilirsiniz. Uygun bir bütçeyle gönül rahatlığıyla tatilinizi yapabilirsiniz.
4
Meksika
Geniş bir yüz ölçümüne sahip olan Meksika, aynı zamanda yüksek bir nüfus oranına da sahiptir. Bunların yanında ucuz ve enteresan bir tatil deneyimini sizlere sunacaktır.
5
Peru
Peru gerçekten ziyaret edilesi bir yer. Ucuz bir tatil yeri arıyorsanız Peru'yu kesinlikle rotanıza eklemeniz gerekir. Yağmur ormanları, harabeler ve plajlarla dolu bir bölge.
6
Portekiz
Akdeniz'in tadını İspanya veya İtalya'da olduğu gibi pahalıya almayacağınız bir yerdir. Burada 1 dolarınızın bile çok fazla getirisi olduğunu göreceksiniz.
7
Sri Lanka
Sri Lanka'nın merkezlerinden biri olan Colombo, burada ziyaret edilecek en popüler şehirdir. Ayrıca ucuz bütçeli tatil arayanların adresidir.
8
Hindistan
Dünya üzerinde tatil yapabileceğiniz en ucuz yerlerdendir. Yiyecek, konaklama ve ulaşım diğer ülkelere göre oldukça ucuzdur.
9
Yunanistan
Yunanistan, dünyanın en eski ve en sağlam kültürlerinden biridir. Atina gibi birçok şehir, tarihi eserler, cazibesi, yemekleri ve eğlence hayatıyla turistleri çekmektedir. Harabelerden çok güzel plajlara kadar birçok yere gidebilirsiniz, üstelik çok ama çok uygun fiyata...
10