En Seksi Erkek Meslekleri

24 Ağustos 2015

Mühendis : Kadınlar, yüksek zekaları olduğu için, mühendisleri seksi bulmaktadır. Kadınları etkileyen en önemli şeyleri, yaratıcılıklarıdır.
1
Polis Memuru : Güçlü ve çevik yapısına bir de üniformaları eklenince kadınları etkilelememesi mümkün değildir.
2
Ressam : Esrarengiz insanlar kadınlara hep çekici gelmiştir. Farklı ruhları ve yetenekleriyle, kadınlar ressamları hep seksi bulmaktadır.
3
Müzisyen : Kadınları etkileyen en önemli şeylerden biri özgüvendir. Müzisyenlerdeki özgüven, kadınlara çok seksi gelmektedir.
4
Sporcu : Sadakatsizlikleri ile hafızalara kazınmışlar fakat kendilerine aşık etme konusunda ustadırlar. Bir de buna kusursuz vücutları eklenince kadınlar ne yapsın ki?
5
Girişimci : Girişimci adamların kadınlara bu kadar seksi görünmelerinin sebebi, inanılmaz zekalarıdır. En kötü özellikleri, iş gezilerinin yoğunluğu ve çalışma saatleridir.
6
İtfaiyeci : Kadınlar, cesur ve kahraman erkeklere bayılırlar. Bu yüzden de kahraman erkekler hep çekici gelmiştir. Kadınlar itfaiyecilerin yanında kendilerini güvende hissederler.
7
Avukat: Dik başlılığı, zeki oluşu ve kendilerine güvenmeleri avukatları kadınların gözünde çekici ve seksi insan yapmaktadır.
8
Doktor : Kadınların tabi ki de en baş çekici gücü zekalarıdır. Zeki, kendine güvenen, ılımlı karakter taşıyan insanlarda, doktorluk mesleğinde çeşitlilik göstermektedir. Cerrahlar ve çocuk doktorları en sıcak kanlı olanlardır.
9
Şef : Kadınlara en seksi gelen meslek şeftir. Bunun sebebi; yaratıcı, sabırlı ve tutukulu insanlar olmalarıdır. Yoğun tempoda çalışan bir adamla beraberlik istiyorsanız, şef ile yaşayacağınız ilişki kusursuz olacaktır.
10