En Seksi 10 Erkek Mesleği

29 Eylül 2015

Mühendislik ileri düzeyde zeka istediğinden bu mühendislerin seksi olduğu düşüncesini akıllara getirir. Sürekli beyinleri meşgul olduğundan, çok heyecan verici insanlar olmasalar da üstün zekaları onların yeterince seksi olmalarını sağlar.
1
Polisler yaptıkları işleri gereği, güçlü ve sportif bir vücuda sahiptirler. Bu da onların yeterince seksi olduklarının kanıtıdır. Genç ve yakışıklı bir polis, bir de üzerinde o çekici üniforma varsa kadınların fazlasıyla etrafınızda olması kaçınılmazdır.
2
Ressamlar işleri gereği ve resmettikleri tablolar gereği gizli ve esrarengiz bir yapıya bürünebilirler. İşte bu noktada da seksiliğin tüm vasıflarını üstünde bulundururlar. Ressamlar bir miktar romantik de olunca, bir de seksilik de işin içine girince en seksi mesleği icra eden erkekler kategorisine girmeye hak kazanıyorlar.
3
Kuşkusuz bu listede ki en seksi erkek meslekleri içinde, insanların aklına ilk olarak gelen meslektir müzisyenlik. Geçmişten günümüze kadar, müzisyenler kadınlara çok seksi gelmiştir. Romantik duruşları ile hem çalıp hem söyleyen müzisyenler ise kadınları hem sesleriyle hem de görüntüleriyle etkilemeyi her zaman başarmışlardır. 
4
Sporcular müzisyenlerden sonra seksi mesleği tercih eden erkekler listesinde bizce 2. sıradadır. Kadınları her daim etkileyen sporculardan özellikle futbolcular, her zaman tarz görüntüleriyle kadınlara çok seksi görünmektedirler.
5
Girişimciler özellikle de genç girişimciler sürekli deneyen, keşfeden, yeni arayışlarda olan, beyni sürekli meşgul insanlardır. İleri derecede akıllı olan girişimcilerin bu özelliği ise onları seksi kılan özelliklerin en önemlisidir.
6
İtfaiyeciler son derece emek, güç, sabır isteyen mesleği icra eden insanlardır. Özellikle hayat kurtarma anlamında üstün çabaları olan itfaiyecilerin bu özellikleri de onları son derece seksi kılmaktadır. Unutmayalım ki kadınlar hayat kurtaran, kahraman, güçlü erkeklere her zaman bayılırlar.
7
Kendine her zaman güvenen, azimli, çalışkan, güvenilir olan avukatlar da kadınların ilgisini çeken mesleklerden bir tanesidir. Bildikleri doğrudan şaşmayan ve sonuna kadar savunan avukatları bu özellikleri her zaman seksi kılmıştır.
8
Doktorlar da hayat kurtaran, kendilerine son derece güvenen ve zeki insanlardır. Azımsanmayacak çoğunlukta kadın doktorları seksi bulur. Doktorlar da kendi içlerin de pek çok kategoriye ayrılmaktadır. Özellikle çocuk doktorları seksilik anlamında ön sıradadırlar.
9
Yemek pişirmeyi bilen, çok lezzetli değişik tatları bilen ve yapan erkekler her zaman kadınlar için çok seksi olmuştur. Kadınlara göre erkekler mutfakta çok seksi. Bu yüzden de aşçılar, şefler her daim seksi meslekler kategorisinin içinde yer almaktadır.
10