En Pahalı Kozmetik Markaları

26 Ağustos 2015

Smashbox
Farlar ve lipstickleriyle ismini duyurmuş markadır. Markanın pahalı olmasının sebebi de, ürünlerinin içlerinde kullandıkları özel bir yağdır. Son zamanlarda en çok tercih edilen ürünü ise 3 in 1 adındaki maskarasıdır.
1
Nu Skin
1984 yılında Utah'ta kurulan bir markadır. Dünya çapında ismini duyuran bu markanın ürünleri, yaşlanma karşıtı ürünlerdir. 
2
Oriflame
1967 yılında, İsveçli Jochnick kardeşler tarafından kurulan bir markadır. Oriflame markası, alan temsilcileriyle ürünlerini satan başarılı bir markadır.
3
Elizabeth Arden
Elizabeth Arden, 1910 yılından itibaren gelişerek, iyi bir konuma gelmiştir. Şirketin kurucusu, kadınların güzel olabilmesi için, özel ürünler üretmektedir.
4
Artistry
Cilt bakımı ve kozmetik ürünleriyle, dünya çapında ünlü olan markadır. Bu marka bilimle uğraşan karı koca tarafından kurulmuştur. Ürünlerin içinde Afrika ve Akdeniz'de olan egzotik meyve ve bitkiler bulunmaktadır.
5
Estee Lauder
1946 yılunda kurulmuş ve çok başarılı olmuş markalardan biridir. Dünyaca ünlülerin bile tercih ettiği Estee Lauderi 2003 yılnda 10 milyar dolardan fazla satış yaptığı belirtilmiştir.
6
MAC Cosmetics
Kanada'da kurulmuş olan MAC, EStee Lauder'ın alt kuruluşudur. Ödediğiniz fiyatın sonuna kadar hakkını alabileceğiniz bir markadır.
7
L'Oreal
Merkezinin Fransa'da olduğu büyük bir markadır. Tüm kadınların beğenerek ve severek kullandığı ürünlerdir. Ünlüler tarafından çok sık tercih edilmektedir.
8
Mary Kay
1963 yılında Mary Kay tarafından kurulan şirket, dünyanın en pahalı 2. kozmetik markasıdır. Markanın tüm çalışanları, büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Müşterilere en uygun ürünü seçebilmek için, özel bir eğitim de almaktadır.
9
Chanel
En pahalı kozmetik ürünü şüphesiz ki Chaneldir. Sadece kozmetikle değil, parfüm ve kıyafetle de dünya markasıdır.
10