En Pahalı Çocuk Markaları

09 Eylül 2015

Catimini
Ünlülerin çocukları için en çok tercih ettikleri markalardandır. Catimini, şıklığı ve pahalılığıyla bilinmektedir.
1
Tartine et Chocolat
Çocuklar için tercih edilen Fransız markalarındandır. Markayı en ünlü tercih edenler Jay-Z ve Beyonce'nın kızı Blue Ivy'dir.
2
Junior Gautier
2009 yılınca başarılı moda çizgisini, Gautier Bebe denilen bebekler için başlatmıştır. Fransız tasarımcı Jean Paul Gautier, 2011 yılında çocuklar için Junior Gautier markası tasarlanarak satışa girmiştir.
3
Baby CZ
Çocuklarınızı sıcak tutmaya yarayacak kaşmir şapkalar, markanın en lüks ürünlerindendir. Şapka 86-110 dolar arasında değişmektedir.
4
Canada Goose Kids
2015 yılında sadece bir parkanın fiyatının 1.200 Dolar olduğu çok pahalı bir markadır. Ceketleri daha ucuzdur ve oldukça sıcak tutmaktadır.
5
Gucci
Çocuk kıyafetleri yetişkinlere benzer özellikler taşırlar. Sadece bir ceketin giyatı 4.900 Dolardır. Guccu logolu bir sırt çantası, 1.790 Dolardır.
6
Moncler
Kış günlerinde çocuklarınızı sıcak tutubilmek için veya rahatlığını sağlamak için, bir miktar para harcamanız gerekir. Moncler bebek Jules ceket 325 dolardır.
7
Chanel
Kim Kardashian ve Kante West'in bebekleri, en şık bebekler arasındadır. Fiyatları oldukça yüksek olan bir dünya markasıdır.
8
Dolce & Gabanna
2014 yılında Sonbahar-Kış kreasyonu için, bebek ve çocukları podyuma çıkarmıştır. Küçük kızlar için tasarlanan elbiselerin aynısı anneler için de tasarlanmıştır. Çocukları çok seven bir markadır.
9
Burberry
Yetişkinler de olduğu gibi çocuklar için de oldukça popüler bir markadır. Yetişkin fiyatları ile çocuk fiyatları arasında çok fark yoktur. Küçükler için klasik Burberry trençkot yaklaşık 850 dolar civarındadır.
10