En Pahalı Araba Anahtarları

04 Eylül 2015

La Cle Kişiselleştirilebilir Otomobil Anahtarı
Müşterinin isteklerine göre belirlenen bu anahtar, taşlarla veya özel materyallerle kişiye özgü tasarlanmaktadır. Değişmeyen tek özelliği ise, anahtarların titanyum kasaya sahip olduğudur. 
1
Tesla Model S Otomobil Anahtarı
Çok ince detaylara sahip bir anahtardır. Anahtarınız otomobilinizi algıladığında, arabanın çalışmasını sağlamaktadır. Bir başka özelliği ise, sizden önce arabayı biri kullandı ve koltuk, ayna gibi ayarlarını değiştirdi. Sizin ayarladığınız ayarlar sayesinde, tekrar arabanız eski haline geri döner.
2
Mercedes - Benz Swarovski Taşlı Otomobil Anahtarı
Mercedes-Benz'in seçkin müşterileri için, Japonya temsilciliklerinde 800 tane eşsiz anahtar piyasaya sürülmüştür. Bu harika anahtarların üzerinde 300 swarovski taş bulunmaktadr.Aracınızın fiyatına 500 Dolar daha ekleyerek sahip olabilirsiniz.
3
BMW İ8 Fütürist Otomobil Anahtarı
En üst teknolojilerle üretilmiş fütürist anahtar, sizler şaşırtmamalı. Çok yenilikçi olan BMW i8'in yaratcıları, anahtarın üzerinde otomobil özelliklerini gösterin LCD ektan buludurmuşlar. 1.000 Dolardan başlayan bu anahtar, otomobil bataryasını, yakıt durumunu ve kilometreyi renkli ekranıyla sunmaktadır.
4
Horacio Pagani'nin Pagani Huayra Anahtarı
Aracın malzemesinden yapılan bu anahtar, lüks bir yarış otomobilinin anahtarıdır. 3.700 Dolar değerindedir ve anahtarı ikiye ayırdığınızdai bir tarafı usb bellek olarak karşımıza çıkmaktadır.
5
Eng - i - Creation's Gumpert Apollo Otomobil Anahtarı
2009 yılnda üretilen 7.000 Dolar değerindeki bu anahtar, katlanılabilir mekanizmaya ve ince deri kaplamaya sahiptir. Çok uzak mesafeden bile kumanda edebilirsiniz.
6
Alexander Amosu'nun Tasarladığı Elmas Otomobil Anahtarı
Elmaslarla süslenen Bentley logosu, çok şık ve gösterili görünüm sağlamaktadır. 7.895 Dolar değerindeki bu anahtarın tasarımcısı Alexander Amosu'dur.
7
Kişiye Özel Üretilen Ferrari Otomobil Anahtarı
22.500 Dolar fiyatı olan anahtar, The House of Camael isimli firma tarafından üretilmiştir. Anahtarda, 7 karat elmas kullanıldığı için, bir mücevher gözüyle bakılmaktadır.
8
Aston Martin AMVOX2 Saat Anahtarı
34.000 Dolar deperindeki bu ürün, hem zaman göstergesi hem de araba anahtarıdır. Aston Martin ve Jaeger-LeCoultre iş birliği ile ortaya çıkmıştır. 
9
Koeningsegg Agera R Platin ve Elmas otomobil Anahtarı
Dudak uçuklatacak fiyata sahip olan bu anahtarın değeri tam tamına 250.000 Dolar! Özel müşterileri için üretile anahtarın üzerinde, 40 karat ağırlığındaki elmaslarla süslenmiştir. Anahtarın içi açıldığında bir de usb bellek karşımıza çıkmaktadır. 
10