En Lüks Kadın Ayakkabı Markaları

26 Ağustos 2015

Gucci
1990 yıllarında kötü durumda olan moda evini, Tom Ford, başarılı çalışmalarıyla, Gucci klasik bir marka haline gelmiştir. Özellikle Gucci ayakkabılar, konforları ve kaliteleriyle ön plandadır.
1
Miu Miu
Firma ismini, Miuccia Prada'nın lakabından almaktadır.Popüler markalarından biridir.Genç bir görünüm ve sofistike tarzını katmayı eksik etmemektedir.
2
Stuart Weitzman
Ayakkabılarda kullanılan özel malzemelerle şıklık ve konforu bir arada bulabilirsiniz. Bu malzemelerin arasında; sentetik kumaş, Lucite, duvar kağıdı ve 24 ayar altında bulunmaktadır.
3
Brian Atwood
Markanın en önemli özelliği; muhteşem işçiliği ve kalitesidir. İtalya'da yapılan ayakkabıların bir özelliği de, kadınların bacaklarını güçlendirmesidir.
4
Alexander McQueen
Kadınların köşeli kesim ayakkabı hatları olarak bildiği marka, 16. yüzyılın muhteşem tasarımıyla şıklığı birleştirmektedir.
5
Walter Steiger
Walter Steiger, eşsiz ve yenilikçi tasarımları ile anılmaktadır. 1932 yılında, özel müşterisi için ayakkabı uyarlamasıyla başlanmış ve hala devam etmektedir.
6
Louis Vuitton
Louis Vuitton hakkında söylenecek çok da bir şey yoktur. Mükemmel işçilik, olağanüstü bir konfor, zariflik, klaslık... Mükemmelliğin sembolü olan marka, ayakkabılarında da çok rahat görünmektedir.
7
Manolo Blahnik
Klasik bir tarzı yansıtan ayakkabılardır. En çok kullandıkları tasarımları bot ve platform ayakkabılarıdır. Blahnik trendleri aştı ve bunun yerine stiletto topuklar kullanılmaya başlandı.
8
Christian Louboutin
Yüksek topuklarla tanınan bu markanın en önemli ürünü,kırmızı tabanlı ayakkabılarıdır. Marka, en çok taklit edilen ürünler arasındadır.
9
Jimmy Choo
Dünyanın en çok aranan ayakkanı markasıdır. Jimmy Choo, çalışmaların, Londra'da 1980'li yılların ortalarında başlamıştır. Mükemmel ayakkabılar, adeta sanat eseri gibi tasarlanmaktadır.
10