En İyi Televizyon Markaları

22 Eylül 2015

Olimpia
Diğer televizyon markalarına göre fiyatları daha uygun olan Olimpia, Smart TV seven fakat bütçesi elverişli olmayanlar için ideal bir başlangıç olabilir.
1
Sanyo
LED ve LCD TV'lerinin yanında en son çıkarttığı 50 inçlik plazma televizyonuyla, ünlü Japon markası Sanyo'da büyük devler arasında kendisine pazar arıyor.
2
Panasonic
Japon Tv devi olan Panasonic, Smart Tv, LCD&LED TV ve neo Plasma Tv ile müşterilerine farklı çeşitler sunuyor.
3
Toshiba
L4 veya 3D özelliğiyle L7 ve Ultra HD 3D özelliğiyle L9 serilerine sahip olan Toshiba Cloud TV, kişiselleştirmeyi temel alan arayüzüyle kullanıcılara özel öneriler ve sosyal paylaşım imkanları sunuyor.
4
Vizio
Amerika'da en çok satanlar arasında olan Vizio marka televizyonlar 4K, yani ULTRA HD'lerin yavaş yavaş hayatımıza girmesiyle birlikte uygun fiyatıyla her eve konuk olacak gibi görünüyor.
5
Sharp
Yine Amerikan pazarında çok tutulan bir Japon markası olan Sharp, dünya pazarında da öne çıkan markalar arasındadır.
6
Philips
Birbirinden farklı onlarca çeşit televizyona sahip Hollandalı marka, tasarımı ve özellikleriyle pazarda kendisine iyi bir yer edinmiş durumda.
7
LG
Telefon ve beyaz eşyanın yanı sıra TV sektöründe de kendisine yer edinmiş olan LG'de hiç şüphesiz en iyi markalardan biridir.
8
Samsung
Güney Kore'den bir marka olan Samsung, çıkarttığı muhteşem özellikli akıllı telefonların yanı sıra, televizyonlarıyla da elektronik marketlerini ele geçirmiş durumda.
9
Sony
Sony, ürettiği oyun konsolları, laptoplar ve müzik çalarlarla birlikte televizyonda da zirvede.
10