En İyi Nostaljik Oyunlar

13 Ekim 2015

Tomb Raider: Tomb Raider oyunu Android ve iOS platformlarında yer alıyor. Android için Tomb Raider, iOS için Tomb Raider II'yi indirip oynayabilirsiniz. Oyunun Android sürümü 3.58 TL, iOS sürümü ise 5.29 TL.
1
Heroes of Might and Magic III: 1999 yılında çıkan oyun artık Android ve iOS platformlarında. 7 farklı mod ve 50 farklı harika ile oyun Android ve iOS platformlarında yaklaşık 30 TL'ye satılıyor.
2
Baldur's Gate II: Yaklaşık 60 saat oyun süresi sunan Baldur's Gate oyunu ilk olarak 1998 yılında çıkmıştı. Oyun Android platformunda 19 TL iken, iOS platformunda 26.99 TL.
3
Carmageddon: Carmageddon da iOS ve Android sürümleriyle karşımızda. Vahşi bir araba sürüşüne hazırsanız ödemeniz gereken tutar iOS ve Android platformlarında yaklaşık 2.5 TL. Oyunun ücretsiz versiyonu da bulunuyor. Satın almadan önce deneyebilirsiniz.
4
Another world: Sizi 90'lara götürecek bir oyun daha. Another world, iOS'ta 10.49 TL, Android'de ise 6 TL.
5
Grim Fandango: En klasik macera oyunlarından biri olan Grim Fandango, listenin en pahalıları arasında. Korku temalı oyun iOS ve Android platformlarında yaklaşık 26 TL'ye satılıyor.
6
Crazy Taxi: SEGA'nın eğlenceli oyunu Crazy Taxi ile müşterilerinizi hızlıca gidecekleri yere ulaştırmanız gerek. Oyun, iOS ve Android platformlarında 12 TL'ye satılıyor.
7
Myst: Bulmaca oyunlarını sevenlerin asla unutamadığı Myst, sadece iOS platformunda yer alıyor. 3 boyutlu grafiklerle yenilenmiş olan oyun 13 TL'ye App Store'da yer alıyor.
8
Final Fantasy VI: En klasik RPG oyunlarından biri olan Final Fantasy VI sürümü hem Android hem de iOS platformlarında yer alıyor. Final Fantasy VI, iOS platformunda 43 TL, Android platformunda ise 29 TL'ye satılıyor.
9
Sonic CD: SEGA'nın unutulmazlarında Sonic oyunu da mobil cihazlardan oynanabiliyor. Oyun, iOS için 8 TL, Android için ise 6.5 TL'ye satılıyor.
10