En İyi Konsept Otomobiller

21 Kasım 2015

erRinGo
Üç tekerlek olarak tasarlanan araç, 2009 yılımda Mohammad Ghazel tarafından tasarlanmıştır. Konserve kutusuna benzemektedir. İki kişilik erRinGo'da iki sürücü için de direksiyon vardır. Dikkat edilecek nokta, yanınızdaki ikinci kişinin acemi olmamasıdır.
1
A360
Huynh Ngoc Lan tarafından 2008  yılında hazırlanmış, oyun konsoluna benzeyen otomobildir. 3 tekerlekli ve küre şeklinde tasarlanan bir teknoloji harikasıdır. Çok rahat hareket eder ve 360 derece dönme özelliğine sahiptir.
2
Lovos
BMW tarafıdan tasarlanan, yarı balık yarı otomobil görüntüsünde olan teknooji harikası, 2009 yılında tanıtılmıştır. Otomobillerin, güneş enerjisi ile çalışıp çalışmayacağı konusunda bir denek olarak üretilmiş bir arabadır.
3
Aurora Safety Car
1950'li yılların sonunda tasarlanmış, dünyanın en çirkin arabası olarak bilinen bir arabadır. Güvenilir araç alanındaki deneklerden biridir ve hiçbir zaman üretime geçmemiştir.
4
Honda Fuya-Jo
Honda tarafından 1999 yılında tasarlanmış kutu şeklindeki otomobildir. Bu otomobil rengi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Aracın iç tasarımı gece kulübüne benzemektedir ve binen yolcuların rahatça ayakta durması için tasarlanmıştır.
5
Dodge Deora
1965 yılında tasarlanmş bir otomobildir ve hiçbir zaman üretime geçmemiştir. Harry Bentley Bradley tarafından tasarlanmış, Mike ve Larry Alezander tarafından Detroit Auto için özelleştirilmiş otomobildir.
6
Peugeot Ozone
Aracın özelliği, orta tarafın sabit kalması ve yan taradının hareket etmesidir. Otomobil, 2 kişi için tasarlanmıştır. Aracın ön ve yan tarafları komple açık olduğundan dolayı, güzel bir görüş açısına sahiptir.
7
BMW Gina
Bir BMW tasarımıdır ve en önemli özelliği de insana benzemesidir. Çok sağlam bir gövdeye sahiptir ve üzerinde meteryaller insan derisine benzemektedir. Otomobilin farları, insan gözkapaklarına benzemekte ve kaportanın detayları da insanın iç organlarına benzetilmektedir.
8
General Motors EN-V
Segway ve General Motors işbirliği ile yapılan ufak bir araçtır ve özelliği, 40 km mesafeye kadar giden, lityum pillerin olmasıdır. Bu otomobil, istenildiğinde araç, istenildiğinde de otonom olarak kullanılır.
9
Volkswagen Aqua
Bu otomobil Yuhan Zhang tarafından, suda hareket edebilmesi için tasarlanan araştır. Çin gibi kalabalık ülkeler için bir can kurtarandır. Sadece suda değil, karda da ilerleyebilen bir araçtır.
10