En İyi Canlı Müzik Mekanları

11 Temmuz 2015

KARGA: Yaklaşık 20 yıldır Kadiköy'ün vazgeçilmez mekanları arasında yer alan Karga konserleri, film gösterimleri ve sergileriyle oldukça aktif bir mekandır.
 
Adres: Kadife Sok. No:16 Kadiköy
1
BABYLON: 1999'da açılan mekan, konser ve festivallerin vazgeçilmez yeri haline geldi. Canlı müzik için her ay değişen programlarını takip etmeniz gerekiyor.
 
Adres: Asmalı Mescit Mah. Jurnal Sokak No:4 Tünel/Beyoğlu
2
TOPLESS: İstiklal Caddesine yakın ve muhteşem manzaralı mekan son dönemin popüler yerlerinden biri haline gelmiştir. Özel partiler ve DJ performanslarının sergilendiği mekanda canlı müziğe ve dansa doyacaksınız.
 
Adres: İstiklal Cad. Fitaş Binası No:12 Beyoğlu
3
ARKAODA: Kadiköy Barlar Sokağında yer alan Arkaoda, haftaiçi ve haftasonu çeşitli konserlerin düzenlendiği mekandır. Ayrıca akşamüstü keyifle dinlenebileceğiniz bir de cafesi bulunmaktadır.
 
Adres: Kadife Sok. No:18 Kadiköy
4
NUBLU: İstanbul'un kaliteli eğlence ve canlı müzik mekanlarından biridir. Mekanda caz, elektronik ve reggae tarzlarında canlı müzikler olmaktadır.
 
Adres: Sıraselviler Cad. No:55 
5
BUDDHA: Canlı rock müzik dinlemek isteyenler için, hem hafta içi hem hafta sonu oldukça ideal bir mekandır.
 
Adres: Kadife Sok. No:14 Kadiköy
6
OTUZYEDİ: Türkçe pop tutkunları için harika bir mekan. Haftanın 6 günü açık olan bu mekanda canlı pop şarkılarına doyacaksınız.
 
Adres: Abdi İpekçi Cad. Milli Reasurans Çarşısı No: 37 Nişantaşı
7
BEYOĞLU HAYAL KAHVESİ: Ağırlıklı olarak rock, soul, caz ve bluez olmak üzere çeşitli müzik türlerinden performansları keyifle dinleyebileceğiniz harika bir mekan.
 
Adres: Katip Çelebi Mah. Büyük Parmakkapı Sok.No:19 Beyoğlu
8
ROXY: Yerli ve yabancı birçok sanatçıyı ağırlayan mekan ayrıca konsept partiler de verebilmektedir. Her ay yaklaşık 20'ye yakın etkinliğin olduğu mekanın aylık programına göz atmalısınız.
 
Adres: Cihangir Mahallesi İstanbul
9
DİVİNE BRASSERİE & JAZZ CLUB: Sadece caz üzerine canlı müzik olan bu mekan, caz severlerin vazgeçilmez mekanları arasında yer almaktadır.
 
Adres: Ihlamuryolu Sok. Sokullu Apt. İstanbul
10