En İyi Animeler

07 Eylül 2015

Rurouni Kenshin
Himura Kenshin, Meiji Devrimi sırasında devrimciler için bir çok adam öldürmüştür. Devrim bittikten sonra ise bir daha asla öldürmeyeceğine yemin eder ve bir gezgin olarak seyahat etmeye başla fakat Kenshin, geçmişinin onu asla bırakmayacağını biliyordur.
1
Code Geass: Lelouch Of The Rebellion
Büyük Britanya İmparatorluğu, Knightmare denilen yeni silahlarla Japonya'yı işgal etmiştir. Britanya'nın zulmünü gören Lelouch gücünü intikam almak için kullanmaya karar verir.
2
Kuroshitsuji (Black Butler)
Victoria döneminde İngiltere'nin en asil ailelerinden biri olan Phantomhive’lar bir yangın sırasında hayatlarını kaybederler. Yangının ardından kaybolan Phantomhive'ların tek oğlu 12 yaşındaki Ciel Phantomhive, yanında Sebastian Michaelis aniden ortaya çıkar.  Sebastian ve Ciel geri dönebilmek için şeytanla anlaşma yapmıştır.
3
Hellsing
İngiliz hükumetine bağlı olan Hellsing, uzun zamandır insanları gece yaratıklarından koruyan gizli bir örgüttür. Lider Integra Fairbrook Wingates Hellsing, ordusunu kullanarak ölümsüz olmayı amaçlayan vampirleri avlamaktadır.
4
Elfen Lied
İnsan evriminin bir sonraki basamağı olarak kabul edilen Diclonius'lar bilim adamları tarafından insanlığın düşmanı olarak sıfatlandırılmıştır. Bir gün bir kaza sonucunda labaratuardan kaçmayı başarır. Kaza sırasında hafızasını kaybeden kıza, Yuko ve Kouta yardım ederler. Zaman içerisinde ise kızın hafızası yavaş yavaş yerine gelecektir.
5
Fullmetal Alchemist Brotherhood
İki kardeş annelerini tedavisi olmayan bir hastalık sonucu kaybederler. Daha sonra ise simyanın gücü yardımıyla, yasaklı bir bilgiyi kullanarak onu tekrar hayata döndürmeye çalışırlar. 
6
Bleach
Ichigo Kurosaki, ruhları görmek gibi özel bir yeteneği olan, asi bir gençtir. Hikaye ise, tuhaf giyinmiş bir yabancının birdenbire Ichigo'nun yatak odasında görünmesiyle başlayacaktır.
7
Naruto
Naruto, içine hapsedilmiş kyubii yüzünden Konoha halkı tarafından yaratık olarak görülüp kenara itilmiş bir çocuktur. Naruto'nun bütün hedefi Ninja akademisini bitirip, Hokage olmaktır.
8
Death NoteHikaye, Ryuk adında bir ölüm tanrısının, Death Note'u dünyaya atmasıyla başlar. Ölüm defterini Light bulur, kurallarda "Bu deftere ismi yazılan kişi ölür." yazar ve macera başlar. 
9
One Piece
Korsan Kral Gold Roger, bu dünyadaki her şeyi elde eder ve idam edilirken tüm servetinin Grand Line'da olduğunu, onu arayıp bulmaları gerektiğini söyler. Bu olaydan sonra herkes Grand Line'a gider. Ancak Grand Line'a girmek çok zor, canlı kalabilmek imkansızdır.
10