En Güzel Teknolojik Buluşlar

28 Kasım 2015

IO Hawk
Ayak basıncını ölçülerek, hızı ve yönü ayarlanabilen, akıllı hareket cihazıdır. İki tekerlekli bu cihazı da birçok ünlü kullanırken görüntülenmiştir.
1
Google X Projeckt Loon
Bir araştırma ve geliştirme projesi olan ve seyahat etmesi için kullanılan balonların amacı, atmosferde 3G kablosuz internet hizzmeti vermektir.
2
Apple Pay
Apple Pay, kredi kartlarını telefona tamamlayan bir sistemdir. Apple'ın anlaştığı kurumlarla çalışıyorsanız, ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
3
Oculus VR Oculu Rift
Çok yeni bir sanal teknolojidir. Attari oyunlarının kat kat üzerinde olan, hayran kalacağınız bir ürün yaratılmıştır.
4
EHang Drone
Akılı telefonunuzu kullanarak, uçurabileceğiniz bir teknolojik alettir. Bir dokuşla indirip, kaldırabilirsiniz. Ortalama fiyatı ise 599 Dolardır.
5
Logbar Ring ZERO
Çağın ötesinde olan bir teknolojik buluştur. Parmağınız ile telefonunuzdaki müzikleri ve evdeki perdeleri düzenlemek mümkündür.
6
StoreDot Akıllı Telefon Bataryası Turbo Rechargeri 
Tablet, laptop ve telefonlarınızı şarj edebileceğiniz, büyük ilgi gören bir teknolojik buluştur. Ürün piyasaya sürülmedi fakat insanlık için bir umuttur.
7
Mega Ölçekli Su Arıtma Tesisi
Hayati önem taşıyan bir alternatif su kaynağıdır. Bu kaynak, medeniyetler üzerine pozitif etki yaratmaktadır.
8
Lexus Slide Hoverboard
Teknolojinin eğlence ile bulaşmasıyla elde edilen bir kaykaydır. Binmenin biraz zor olduğu bu ürünü kullanmak, oldukça heyecanlıdır.
9
Mercedes F 015 - Self-Driving Otomobil
Şöfor koltuğu dönerek, arka koltuktaa oturanlar ile konuşulan bir teknoloji harikasıdır. Dokunmatik ekran ve dış tasarımı ile araba devrimi yaratan bir otomobildir.
10