En Güzel Kayak Tesisleri

23 Kasım 2015

Choke Cherry Cottage / Colorado
Kış aylarında hayal ettiğiniz her şeyi ayaklarınıza getiren bir işletmedir. Geceliği 4 bin doların üzerindedir ve 6 yatak odası, 6 lüks banyoya sahiptir. Duvardan duvara camla çevrilen tesiste aklınıza gelen her şeyi bulmanız mümkün.
1
Sunrise Mountain Village Unit K8 / Vermont
Üç yatak odası, iki banyo, ferah odalar, tuğladan şömine, çatı ve balkon pencereleri ve daha birçok özelllik ile tesis kendi farkını ortaya çıkarmaktadır. Gecelik ortalama fiyatı 750 dolardır. Tesisin farklı aktiviteleri ile çocuklarınız da unutulmaz bir tatil geçirecektir.
2
Bighorn Ski Chalet / Britanya Kolumbiyası
Bu mükemmel dağ evinde 8 yatak odası ve 11 banyo bulunmaktadır. Mükemmel ev, kusursuz mufak ve yemek odası, boydan boya cam olan odaları ile eşsiz bir tesistir. Geceliği 7.143 dolardır.
3
Slopeside at Adams Avenue / Colorado
Colorado'da Snowmass eyaletinde bulunmaktadır. 510 metrekarelik evlerde 5 tane yatak odası, 5 banyo, oturma ve banyo bulunmaktadır. Büyük ve her damağa uyan yemek odası ve farklı dekoru ile geceliği 4.725 dolar ile siz misafirlerine kapılarını açmaktadır.
4
Timbers Club K1 / Colorado
370 metrekarelik 5 banyo, dört tane yatak odası ve yaklaşık 10 kişinin konaklayabileceği bir tesistir. Geniş mutfak ve mükemmel dekoru ile kapılarını ziyaretçilere açmaktadır ve geceliği 4.300 dolardır.
5
Big House in Killington / Vermont
New England'da kayak yapmak isteyenler için mükemmel vilalardır. 12 adet yatak odası ve banyoları ile harika bir tatil isteyenler için en güzel yerlerdendir. Gecelik fiyatı, 3.300 doların üzerindedir.
6
White Mountains Rental / New Hampshire
Sıra dağların ortasına kurulmuş, 7 banyo ve 7 yatak odası ile mükemmek bir tatil tesisidir. Geniş pencereli ev, lüks yatak odaları ve şömine ile kendinizi özel hissedeceksiniz.
7
Ellicottville Chalet / New York
Yüksek tavanları ile misafirlerine mükemmel yaşam alanı sunmaktadır. Jakuzi, gösterişli avizeleri, yatak odaları ile akılda kalan bu yapacağınız tatili asla unutamayacaksınız. 16 kişiden fazla kişiyi karşılamaktadır ve geniş ailesi olanlar için çok ideal bir tesistir.
8
Sky Villa / Utah
En popüler kayak merkezindendir ve 1000 metrekarelik bir alana sahiptir. 8 yatak odası, 6 banyosu bulunan bu mükemmel tesiste güzel bir gece için 10 bin doları gözden çıkarmanız gerekmektedir.
9
Red Cloud Estate / Utah
Bu mükemmel ev, 900 metrekarelik bir alana sahiptir ve içerisinde 8 yatak odası ve 11 banyosu vardır. Evin dış duvarları harika bir görsellik sağlamakta, evin içerisindeki şömine ve abajurlu duvarlarlar ile farklılık yaratmaktadır. Bu kusursuz dağ evinin gecelik fiyatı 10-12 bin dolar arasındadır.
10