En Güzel Kavanoz Tasarımları

23 Ekim 2015

Cam kavanozlara ekeceğiniz taze otlarla dikkat çekici mutfak tasarımları yapabilirsiniz.
1
Ufak cam kavonazların alt kısımlarını dilediğiniz renklere boyayarak, tatlı vazolarla mutfağınızı süsleyebilirsiniz.
2
Eski kandillerinizi, küçük ve şirin vazolara dönüştürebilirsiniz. Gerekli olan şey sadece bir fitil ve biraz gaz yağıdır. Bahçe ve balkonlara yakışan bir tasarımdır.
3
Ufak bir kavanozun üzerine elyaf koyun ve üzerini sevdiğiniz bir kumaşla kaplayın. İşte size çok güzel bir iğnelik. Kavanozun içerisine de düğmelerinizi veya ipliklerinizi koyabilirsiniz.
4
Minik kavanozları banyo tasarımlarınızda da kullanabilirsiniz. Kavanozlarınızı bir levhaya sabitleyin ve içlerine pamuk, tel toka gibi elinizin altında bulunması gereken şeyleri doldurun. Banyonusun dağılmasını engellerken, güzel bir görsellik sunabilirsiniz.
5
Pratik oje çıkarma yöntemini kendiniz hazırlayabillirsiniz. Ufak bir kavanozun içerisine makyaj süngeri koyun ve içersine aseton dökün. 
6
Baharatlıklarınızı kendi zevkinize göre oluşturabilirsiniz. Kavanozlarınızı farklı renklerdeki kağıtlarla kaplayıp ters çevirin. Üzerine hangi baharatların içerisinde bulunduğuna dair etiketler yapıştırın. Kapakların iç ısmına mıknatıs yapıştırarak, istediğiniz yere sabitleyin. Çok güzel ve farklı durmaktadır.
7
Toz şekerlerinizi veya şekerlemelerinizi mutfağınızda farklı şekillerde saklayabilirsiniz. Sizin yaratıcılığınıza bırakıyoruz.
8
Limonata bardaklarınızı kendi zevkinize göre hazırlayabilirsiniz. Kavanozlarınızın kapaklarını matkapla delin. Kavanozunuzu sevdiğiniz renklere boyayın ve içine pipet koyun. İşte hazır...
9
Misafirleriniz için ısıya dayanıklı kavonazlar alın. İçerisine cheesecake veya turta koyarak pişirebilirsiniz. Çok güzel ve farklı tasarım olacaktır.
10