En Güzel Kahve Makineleri

24 Kasım 2015

Koziol Kahve Makinesi : Elektrikle çalışmadığından dolayı, kabloları ile mutfağınızda fazla yer kaplamayan bir kahve makinesidir. Sizin yapmanız gereken, makinenize biraz su ve kahve eklemektir. Gerisi yer çekimine kalmış.
1
Blossom One Limited Kahve Makinesi : Dünyanın en iyi kahve makinelerindendir. Masaüstü bilgisayar boyutunda olan bu makinenin fiyatından da kalitesi bellidir. Fiyatı 11.111 Dolardır.
2
GranBaristo Avanti Kahve Makinesi : Telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz uygulama ile kahve makinenizi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca makinenin kendine özgü kahve tariflerinden de hazırlayabilir ve beğendiniz tarifleri hafızasına kaydedebilirsiniz.
3
Bodum Kahve Makinesi : 2011 yılında üretilen, görünüşü ile dikkatleri üzerine çeken bir makinedir. Cam kürelere kahve, üzerine de sıcak suyu ekleyerek mükemmel kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz.
4
Bugatti Kahve Makinesi : Şık görünümü ile mutfaklarınızın bir numarası olacak bir kahve makinesidir. Fiyatı ise 1.300 Dolar civarındadır.
5
MoJoe Kahve Makinesi : Musluk görünümündeki bu kahve makinesi, kahvekolikler için mükemmel bir tasarımdır. Çok kısa sürede süper lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
6
David Budzik ve Adi Schlesinger Tarafından Tasarlanan Kahve Makinesi : Adeta bir deney aleti gibi görünümüne sahip bu kahve makinesi, İsrailli iki isim tarafından tasarlanmıştır. Termodinamik ve basınç etmenleri ile meydana çıkan kahvenin tadına bayılacaksınız.
7
Black Luk Kahve Makinesi : En yenilikçi mutfak tasarımlarındandır. Duvara monte edilen bu geleceğin kahve makinesinin kullanma şekli de gayet kolay. Haznesindeki fincanı çıkarın ve tek dokunuşla hızlıca hazırlanmış kahvenizi yudumlayın.
8
Dutch Lab Steampunk Kahve Makinesi : Mükemmel bir aksesuar olarak görünen bir makinedir. Gotik bir hava estiren bu kahve makinesinden, her türlü kahve lezzetli gelmez mi?
9
Espresso Veloce V12 Kahve Makinesi : V12 motorları, makinenin ilham kaynağı olmuştur. 90 bileşenden oluşmuştur ve V12 motor büyüklüğündedir. Mükemmel bir tasarımdır.
10