En Güzel Ağaç Evler

21 Eylül 2015

Wilkinson Rezidans /Oregon
306 metrekare olan ev, 46 metrekare yaşam alanı ile karşımıza çıkmaktadır. Evin iç dekorasyonu, sahibinin zevkine göre inşa edilmiştir. Evin yapısında kullanılan malzeme tamamen doğaldır.
1
Finca Bellavista / Costa Rica
Romantik bir görünüm sağlayan ağaç üzerindeki evler, yılda çok sayıda ziyaretçi ağırlamaktadır. Evlerin çatı katları çocuk odaları için ayarlanmıştır. Evin çevresi eşsiz görselliklerle doludur.
2
Mirrorcube / İsveç
Çevre yansıtan duvarlar ile tasaranmıştır. Askıda sallanan bu eve, canlıların çarpmasını önlemek için, kızılötesi film ile kaplama yapılmıştır. Mükemmel manzaraya sahip olan bu eve ulaşım köprü ile sağlanmaktadır.
3
Tongabezi Ağaç Evi / Zambiya
Abanoz ağacı üzerie konulan bu ev, Zanbezi nehrine bakan bir küvet manzarası ile karşımıza çıkmaktadır. Nehire bakan güvertede oturup dinlenebilirsiniz. Asya'ya ait mobilyalar ve el dokuma halıları, bu ağaç eve farklı bir hava katmıştır.
4
Beach Rock Ağaç Evi / Japonya
Japonya Okinawa'da, dışarısı iletişim kurmak için, özel arazi üzerinde bulunmaktadır. Huzur verici bu yerde, günlük hayatın koşuşturmasından tamamen uzaklaşacaksınız.
5
Özgür Ruh Küreler / Vancouver Adası
Vancouver Adası'nın batı kıyısında, ormanın içerisinde askıda bulunan bu güzel ve ihtişamlı evler çok ilgi çekmektedir. Sadece yetişkinlere özeldir. 
6
Ceder Creek Ağaç Evi / Washington
Kırmızı sedir ağacının üzerinde bulunan, 15 metre yükseklikteki bir evdir. Mükemmel nehir manzarasını misafirlerine sunan bu evden ayrılmak istemeyeceksiniz.
7
Chewton Glen Ağaç Evleri / İngiltere
En lüks ağaç evlerinden biri olan bu evde,doğanın tam göbeğinde kendinizi hissetmeniz için cam detayları fazla kullanılmıştır. Mobilyaları evlere ayrı hava katarken, üstü açık küvetler, odun sobası ve LCD TV ile lüksünüzden ödün vermeyeceksiniz.
8
727 Uçak Gövdesi Evi / Costa Rica
San Jose havaalanından getirilen bu uçak, eve dönüştürüldü ve yılda birçok ziyaretçiyi ağırlamakta. Hayran olacağınız ormanda bulunan evlerden bir tanesidir.
9
Bangkok Ağaç Evi / Tayland
Şehrin kalabalığından kurtulmanız için eşsiz bir yerdir. Çevre dostu olan bu otelde, açık duş kabin imkanları ve evin etrafındaki gölet ile kusursuz bir görüntü yakalamaktadır.
10