En Gerekli 10 İphone Uygulaması

21 Nisan 2017

1 Password
Bu uygulama sayesinde artık unutulan şifreler yok! Uygulama şifrelerinizi saklayarak istediğiniz az ulaşmanıza imkan veriyor.
1
İmovie
İphone cihazınız üzerinden profesyonel olarak videolarız üzerinde oynama yapabileceğiniz uygulama. Videolarınıza müzik ve başlık ekleyebilir ve görüntü kalitesini arttırabilirsiniz. 
2
Hyperlapse
Instagram tarafından geliştirilen bu uygulama videolarınız üzerinde Timelaps (zaman atlamalı) ayarları yapabilirsiniz. İster videolarınızı ağır çekim yapabilir isterseniz hızlandırabilirsiniz. Aynı zamanda sabitleme özelliği sayesinde videolardaki titremeyi yok ediyor. 
3
Elevate
Apple tarafından ödül almış bir uygulama. Kullanıcılara beyin egzersizi yaptıran bu uygulama 25 mini oyundan oluşuyor. 
4
Microsoft Office
Bilgisayarımızdan alışık olduğumuz bu program artık telefonumuzda. Artık siz de cebinizden belge ve dosya hazırlayabilir ve görüntüleyebilirsiniz.
5
Swype
Öncelikle Android cihazlar için geliştirilen bu uygulama yoğun istek üzerine iOS cihazlar için de geliştirildi. Uygulama, elinizi klavyeden kaldırmadan harfler üzerinde parmağınızı kaydırarak hızlı mesaj yazmanızı sağlıyor. 
6
PhotoMath
Bu uygulama özellikle henüz öğrenci olan iPhone kullanıcıları için gerçekten gerekli bir uygulama. Uygulama, cihazınızın kamerası üzerinden gösterdiğiniz matematik problemini çözüyor ve size adım adım anlatıyor.
7
TRAFI Türkiye
Bu uygulama Türkiye’de büyük şehirlerdeki (İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa) otobüs, vapur, metrobüs, feribot, metro hatlarının tarife ve ulaşım bilgilerini cebinize taşıyor. 
8
Spotify
iPhone cihazlarda telefona müzik yüklemenin zorluğunu hepimiz biliyoruz. Bu uygulama sayesinde bütün şarkılara ulaşabilir, telefonunuza indirebilir ve rahatça dinleyebilirsiniz. 
9
WeTransfer
Siz de artık iPhone cihazınızdan büyük boyutlu dosya paylaşmaya başlayabilirsiniz. WeTransfer sayesinde dosyalarınızı karşı tarafa yükleyerek paylaşıma açabilirsiniz. Üstelik ücretsiz.
10