En Çok Kazanan Genç Modeller

12 Eylül 2015

Kendall Jenner
Kardashian ailesinin bir ütesi olan ve kısa zamanda sahnelerin aranan modeli olan Jenner, ilk evini 2.7 milyon dolara almıştır. Paris ve Milano'da tüm markaların moda gösterilerinde bulunmuş ve çok sayıda dergi kapağında karşımıza çıkmıştır.
1
Cara Delevingne
22 yaşında olan model, sosyal medyada etkin olan modellerdendir. Delevingne, Chanel, Burberry, DKNY gibi ünlü markaların kampanyasında yer almıştır. Yıllık yazancı 3.5 milyon dolar olduğunu açıklamıştır.
2
Kate Upton
Çekiciliğiyle tanınan ve sadece 22 yaşında olan modeldir. Video oyunları Game of Wars, moda markası Express, kozmetik olarak da Bobbi Brown ile anlaşmıştır. Geçen yıl kazancı 7 millyon dolardır.
3
Karlie Kloss
20'li yaşlarda olan model, 2 yıldır Victoria Secret meleğidir. Kloss, Jean Paul Gaultier, Dolce&Gabbana, Dior ve daha birçok lüks marka için podyumlarda bulunmuştur. Yıllık kazancı 4 milyon dolardır.
4
Jourdan Dunn
24 yaşındaki İngiliz model, Beyonce ile kliplerde oynadı ve Prada gibi markalar için podyumda yürüdü. GAP, DKNY, Burberry gibi markalarında kampanyasında yer almıştır. Yıllık kazancı 4 milyon dolardı ve bu rakam ilerleyen senelerde artacağı düşünülmektedir.
5
Candice Swanepoel
25 yaşında olan model, Victoria Secret'ın üst seviye mankenlerindendir. Versace Parfüm ve Max Factor ile sözleşmesi bulunmaktadır. 2014 yılında 3 milyon dolar gelir elde etmiştir.
6
Joan Smalls
25 yaşındaki genç model, podyum kraliçesi olarak bilinmektedir. Estee Lauder'ın yüzü olarak görev yapmaktadır ve ilk siyah yüz modelidir. 2014 yılıında 3 milyon dolar kazanç elde etmiştir.
7
Erin Heatherton
26 yaşındaki model, Victoria Secret modelidir. Lacoste, Armani, Karl Lagerfeld ve daha  birçok markanın reklamlarında yer almıştır. 2014 yılında 3 milyon dolar kazanmıştır.
8
Lindsey Wixson
20 yaşındaki model farklı özelliklere sahip modeldir. Ayrık ön dişleri ve iri dudaklarıyla Versace, Alexander McQueen ve Chanel gibi markaların kampanyasında bulunmuştur. Geçen yıl 3 milyon dolar kazanç elde etmiştir.
9
Chanel Iman
24 yaşında ve 10 yıldan fazla süredir modellik yapan Iman, Victoria's Secret, GAP, Balenciaga, Versace ve Stella McCartney gibi ünlü markalarla çalışmıştır. 8 milyon dolarlık servete sahiptir.
10