Dünyanın Lüks Dergileri ve Fiyatları

17 Eylül 2015

Dolce Vita
Fiyatı : 38 Dolar
Takı, otomotiv, moda, uluslararası işletmeler, girişimciler, insanların en çok gtmek istediği tatil yerleri ve gayrimenkuller gibi konuların üzerinde durmaktadır. Yılda 290.000 baskı satıyor ve yılda sadece 4 kere yayınlanıyor.
1
Island
Fiyatı : 39.60 Dolar
Maceralar üzerinde durulan bu dergide, aynı zamanda sanat, yaşam tarzları, tarih ve gıda gibi konular ele alınmaktadır. Senede 300.000 kişilik okuyucu kitlesi var.
2
Yachts International
Fiyatı : 41.94 Dolar
Yatlarla ilgili her şeyi bulabileceğiniz bir dergidir. İlginç yat ile ilgili yazılar, detaylı en iyi yatlar, yat tasarımcıları, ensdüstri haberler, yatçılık yaşam yarzı ve daha birçok konuyu bulabileceğiniz bir dergidir.
3
Plane & Pilot
Fiyatı : 43.89 Dolar
Yılda 11 sayısı çıkan dergi, genel olarak özel uçak sahipleri ve pilotlar için kurgulanmıştır. Dünyanın en iyi ve lüks dergilerindendir.
4
Saveur
Fiyatı : 45 Dolar
En iyi kaferetya ve gıdaları hakkında yazan dergi, yılda sadece 9 sayı yayımlar. Derginin kalitesini, yarım milyonu aşan okuyucusuna göre değerlendirebiliriz.
5
Unique Homes
Fiyatı : 47.94 Dolar
Yıllık 6 sayı olarak karşıza çıkan dergi, dünyanın en lüks gayrimenkul rehberi olma yolunda hızla ilerlemektedir. 
6
Upscale Living
Fiyatı : 50 Dolar
Yılda 4 sayı çıkarılan lüks bir dergidir. Otomobil, mutfak aletleri, seyahat, ev dekorasyonu, sanat ve eğlence gibi konuları işlemektedir.
7
Architectural Digest
Fiyatı : 71.40 Dolar
Mimarlık içerikli  bir dergidir ve en lüks dergilerden 3. sırada yerini almaktadır. Zarif mimari tasarımları ile dikkat çeken dergi, dünyanın en güzel evlerini de okuyucularıyla paylaşır.
8
Super Motors
Fiyatı : 201 Dolar
En süper arabakar ve bisiklet modelleri üzerinde duran araba, kendi alanınnın şüphesiz en iyisidir. Yılda 6 sayısı yayımlanmaktadır.
9
Robb Report
Fiyatı : 108.88 Dolar
Dünyanın en lüks dergisidir. Egzotik otomobiller, tekneler, yatlar, özel seyahar hedefleri gibi her şeyi açıklar.
10