Dünyanın En Zengin Reality Şov Oyuncuları

25 Ağustos 2015

Reality Şovlar TV yayınlanan durum komedisi veya drama olarak tanımlanabilmektedir. Ülkemizde ise Reality Şovlara sıradan insanların günlük yaşamından kesitler veren programlar denmektedir.
1
Ülkemizde yayınlanıp bu kategoriye girebilecek en yakın yarışmalar ise şu an gösterimde olmasa da "Biri Bizi Gözetliyor" veya günümüzde oldukça sevilen program "Survivor" örnek gösterilebilmektedir.
2
Reality Şovlarda insanlar zor şartlarda garip davranışlar gösterebilir ya da kameralar karşısında yapmacık hareketler sergileyebilmektedir. Bu davranışlar ise programların "şov" kısmıdır.
3
Reality Şovlardaki bu komik ve saçma davranışlar çok konuşulur hale gelir. İnsanlar ne kadar saçma bulsa da onları izler, hatta destek verirler.
4
İşte karşınızda dünyanın en zengin reality şov oyuncuları..
5
Honey Boo Boo
Bu tuhaf aile, çoğu insanın kalbini çalarak şöhrete ve servete ulaştı.
6
Dog the Bounty Hunter
Gerçek adi Duane Chapman olan Amerikalı ödül avcısı, programında kendi görüşlerini ve çalışmalarını sergiledi. Bu da onun sevilip ünlü olmasını sağladı.
7
Nelly
Başarılı müzisyen, oldukça iyi para kazanmasının yanı sıra reality şovla popüler hale gelen isimlerden biri oldu.
8
Kardashianlar
Kuşkusuz Kardashian ailesi tüm dünyada tanınıyor. TV şov programı ise genellikle düzensiz ev halkının yaşamını ele alıyor. Başrolde ise Kim Kardashian var.
9
Donald Trump
"Çırak" isimli bu reality şovda başta kar amacı güdülmüyordu. Program, farklı kökenlerden gelen yarışmacılardan Donald Trump'a çırak bulmayı amaçlamaktadır.
10