Dünyanın En Zengin Gece Kulüpleri

12 Eylül 2015

Club Aquarium - Birleşik Krallık
Gece kulübünün en benzersiz özelliği müzikleri, kıyafetleri, etkileyici özellikleri ve tasarımıyla 70 ve 80'lerin havasını estiriyor olmasıdır.
1
Pangea Club - Singapur
Singapur'un en gözde gece kulübü Pangea Club, oldukça lüks ve gösterişlidir. İçeriye giriş ücreti 20 bin dolardan başlamaktadır.
2
Chlosterli Club - İsviçre
İsviçre Alpleri'ndeki eski bir dağın gerisinde bulunan Chlosterli Club, ziyaretçilerine kış ortasında sımsıcak bir konfor sağlar. Burada 1970'lerden kalma dans disco zemini vardır ve sadece geceleri hizmet verir.
3
LIV Club - Florida
Sadece bir gece burada eğlenmek için bir şişe şampanyaya en az 100 bin dolar ödemek gerekiyor.
4
Cocoon Club - Almanya
Tek seferde 200 kişiye eğlenme imkanı sağlayan Cocoon Club'a giriş sanıldığı kadar kolay değildir. Sadece bir kez Cocoon Club'ı ziyaret edenler, evlerine cepleri boş dönebilir.
5
Halikarnas Club - Türkiye
Halikarnas Club, herkesin bildiği gibi Türkiye’nin en iyi tatil beldelerinden biri olan Bodrum'da bulunuyor. İçerisindeki tema Halikarnas'ı diğer gece kulüplerinden ayırmaktadır. Halikarnas Club'ün mimari içyapısında bulunan figürler Roma İmparatorluğu’nu andırıyor.
6
XS Club - Las Vegas
Şehrin en zengin kulübü olan XS Club’ın içi göz kamaştıracak derece lükstür. Üst düzey bir kulüp arayanların en iyi adresidir.
7
Cavalli - Dubai
Cavalli nightclub, Fairmont Tower hotel'de bulunan 3 katlı bir gece kulübüdür. Pahalı içeceklere ek olarak Cavalli, vitrininde üst düzey tasarımlara yer veriyor.
8
La Fira Club - İspanya
En etkileyici özelliği ise yıllanmış içecekler ve eski şampanyaların satılıyor olmasıdır. İç dekorunda ayna parçaları bulunan gece kulübü eğlenceli aktiviteler de sunuyor.
9
Hakkasan - Las Vegas
Listenin ilk sırasında yer alan dünyanın en zengin gece kulübü Las Vegas'da bulunuyor. Bir şişe içki burada binlerce dolara satılıyor. Ünlüler ve para harcamaya engeli olmayan varlıklı insanlar, burada sadece bir şişe şampanyaya 100 bin dolar ödüyor.
10