Dünyanın En Zengin Çocukları

12 Eylül 2015

Jaylen Bledsoe - 3.5 Milyon Dolar
Hala ergen olarak tanımlanabilecek Jaylen Bledsoe, Bledsoe Technologies'i kurduğu zaman yalnızca 13 yaşındaymış. Kısa zaman içerisinde büyüyen şirketin, 2 sene içerisinde 100 çalışanı olmuş.
1
Rico Rodriguez - 4 Milyon Dolar
Oldukça genç bir yaşta aktörlük yapmaya başlayan Rico Rodriguez, Modern Family isimli TV programına kadar bazı program ve filmlerde küçük roller almıştır. 
2
Elle Fanning - 5 Milyon Dolar
Babil, "Benjamin Button'un Tuhaf Hikayesi" ve "Malefiz" gibi ünlü filmlerde boy gösteren Elle Fanning'in serveti 5 milyon doları bulmuş. 
3
Jaden Smith - 8 Milyon Dolar
Will Smith ile Jada Pinkett Smith'in oğlu olan 16 yaşındaki Jaden Smith, yaklaşık 10 yıldır sinema dünyasının içerisinde yer alıyor. Çocuk aktörün serveti, daha şimdiden 8 milyon doları bulmuş.
4
Abigail Breslin - 12 Milyon Dolar
Reklamlarda oynayarak oyunculuk kariyerine başlayan ve ilk büyük rolünü Mel Gibson ile oynadığı "İşaretler'de" sergileyen Abigail Breslin, şu an 12 milyon dolarlık bir servetin sahibi.
5
Valentino Paloma Pinault - 12 Milyon Dolar
Salma Hayek ve Francois Henri Pinault'un 7 yaşındaki kızları olan Valentino Paloma Pinault'un serveti ise 12 milyon dolar olarak biliniyor.
6
Nick D'aloisio - 30 Milyon Dolar
D'aloisio, 2012 yılında yarattığı Summly isimli uygulamayla ismini dünyaya duyurdu. Apple tarafından da 2012 yılının en iyi uygulaması seçilen Summly, Yahoo tarafından 30 milyon dolara satın alındı.
7
Dannielynn Hope Marshall Birkhead - 59 Milyon Dolar
2007 yılında hayatını kaybeden ünlü televizyon kişiliği Anna Nicole Smith'in kızı olan Dannielynn Hope Marshall Birkhead'in serveti ise 59 milyon dolar olarak biliniyor.
8
Knox&Vivienne Jolie Pitt - 67.5 Milyon Dolar
Angelina Jolie ve Brad Pitt'in ikizleri olan Knox ve Vivienne de dünyanın en zengin çocukları arasında. Daha şimdiden 67.5 milyon dolara sahiplerdir.
9
Prens George Alexander Louis - 1 Milyar Dolar
Prens William ve Kate Middleton'un çocukları olan küçük Prens, çiftin ilk ve tek oğlu. Crown Estate, tahtın varisi olanlara 5 milyar dolar değerinde mülkiyet varlığı veriyor. Ayrıca Prens George Alexander Louis'e, bu paranın yanı sıra yıllık 400 milyon dolar daha verilecektir.
10