Dünyanın En Lüks Kabinleri

28 Kasım 2015

Thai Royal First Class Kabin 
Lüks hizmetlerden yararlanabileceğiniz bu kabinde, şampanyalar ve meyve kokteylleri ile karşılanıyorsunuz. Film seçeneklerin çok olduğu kabinde, ister uyuyun, ister dinlenin. Mükemmel bir uçuş deneyimi...
1
American Airlines Flagship
En konforlu koltuklar arasında olan dönen koltuklar ile yolculuk yapabilirsiniz. İster dinlenin, ister rahat yatak haline getirin. 
2
JetBlue Mint 
Tam yatırılabilen koltuklar ile uçuş yapmanın konforunu yaşayabilirsiniz. Müşterileri için özel menüler ve internet erişimi sağlayan kabinde kendinizi çok özel hissedeceksiniz.
3
Air France First Class Kabin
Yatağa dönüşen koltukları, içki ve yemek menüsü ile kendinizi 5 yıldızlı otelde hissedebileceğiniz bir kabindir. 
4
Virgin Atlantic First Class Kabin
İş hayatından kopamayanlar için uygun bir kabindir. Rahat masalar ve bilgisayar depolama alanlarının bulunduğu yerde, film seçenekleri çok fazladır. Tercih sizin...
5
Katar Airways First Class Kabin
Ünlü aşçıların hazırladığı yemekleri yiyerek, likör ve şampanyaları içerek harika bir yolculuk yapabillirsiniz.
6
ANA "Square" First Class
Menüsünde, deniz kestanesinden havyara kadar, çok fazla çeşit bulunan bir kabindir. Deri koltuklar, çalışma alanı ve yatağı ile oldukça lüks bir yolculuk yaşarsınız.
7
Emirates Airline First Class Kabin
Kişiye özel suit imkanı sunan, Birleşik Arap Emirlikleri'ne ait firmanın kabinidir. Barı, duşu, dinlenme odası ve diğer lüks imkanları ile en lüks uçuşlar arasındadır.
8
Etihad Airways (Diamond) First Class Kabin
Özel yemek masaları,internet imkanı ve harika menüsü ile ayrıcalıklı kabinler arasındadır. Uyuyan müşterilerin kapısına asılan "rahatsız etmeyin" uyarısı asılmakta, ses geçirmez kulaklıklar verilmekte ve kaliteli uyku için rahatlatıcı içecekler verilmektedir.
9
Singapore Airlines First Class Kabin
Özel hayatlarının önemli olduğunu düşünen insanlar için tasarlanan özel bir kabindir. Koltuklar çift kişilik yatak haline gelmekte, şampanya ile misafirler karşılanmakta, Givenchy markalı parfüm hediye edimekte ve özel menü hazırlanmaktadır.
10