Dünyanın En İyi Panoramik Fotoğrafçıları

04 Nisan 2016

Dr. Nicholas Roemmelt
Özel klinikte diş doktorluğu yapan fotoğrafçı, tüm evrenin en güzel büyüleyici anlarını fotoğraflarla belgelemiş, farklı boyutlarla insanlığın görmesini sağlamıştır.
1
Shannon Hartigan
Değerli fotoğrafçı, manzara ve deniz fotoğrafları konularında uzmanlaşmıştır. 2008 senesinden bugüne kadar, büyüleyici fotoğrafların altına imzasını atmayı başarmıştır.
2
Stefan Hefele
Dünyayı karış karış gezen, en önemli fotoğraçılardan biridir. Bağımsız fotoğraf sanatçısı olan Stefan Hefele, manzara ve tasarım fotoğrafları ile özdeşleşmiştir.
3
Mohammad Reza Domiri Ganji
İranlı fotoğrafçı Mohammad Reza Domiri Ganji, anıtsal nesnelerin fotoğraflarını çekmekle anılmaktadır. Kısa sürede, adını fotoğrafçılık alanında duyurmaya başlamıştır.
4
Chris Collacott
Yetenekli fotoğrafçı, genelikle manzara fotoğrafı ve şehir manzaraları ile anılmaktadır. Cesaretli ve büyük ölçekli anıtsal görüntüleri çekmek için çaba sarf etmektedir.
5
Alexandre Deschaumes
Duvar resmi ve manzara fotoğrafları çekmesi ile bilinen, eğitimli bir fotoğrafçıdır. 
6
Paul Marcellini
Güney Florida'da, gizli kalmış manzaraları gün yüzüne seren, değerli bir fotoğrafçıdır. Genellikle doğa ve doğa unsurları ile yakından ilgilenmektedir.
7
Viral Padiya
Mimari, seyahat, şehir, güzel sanatlar, gökyüzü, manzara ve daha birçok konuyu fotoğraflayan ve bu alanlarda uzmanlaşan isimlerdendir.
8
Dylan & Marianne
Güzel çift, seyahat etme ve fotoğraf çekme arzularını, kültürel hobiler ile birleştirmiştir. Evrenin eşsiz güzelliklerini fotoğraflayarak, unutulmaz bir film ortaya çıkarmışlardır.
9
Xavier Jamonet
Birbirinden güzel fotoğrafların altına imza atan Fransız fotoğrafçı, manzara temalarında uzmanlaşmış, dünyanın en iyi panoramik fotoğrafçılarından biridir.
10