Dünyanın En İlginç Genelevleri

14 Mayıs 2016

Big Sister / Prag
Girişine ücret ödenmeyen genelevin, farklı bir kuralı bulunmaktadır. Cinsel ilişki sırasında çiftler videoya kaydedilir ve internetten porno sitelerinde yayınlanır. İlişki yaşayanların onaylaması şartıyla tabi...
1
Şişme Kadın Genelevi / Japonya
Japonya'da, şişme kadınların bulunduğu genelevlerin sayısı çok fazla. İsteyenler gerçek kadınlar ile de beraberlik yaşamaktadır.
2
Nana Entertaitment Plaza / Bangkok
Kat kat seks işletmelerinin blunduğu AVM'dir. Aranılan özellikteki kadınları bulmamak mümkün değil.
3
Maison d'Evine / Berlin
Toplu taşıma veya bisikletle gidildiği zamanlarda 7.5 dolar indirim kazanılan, farklı bir yerdir.
4
Moonlite Bunny Ranch / Nevada
1993 senesinde, genelevin daimi müşterisi olan Dennis Hof tarafından satın alınan yerde, kadınlar leopar kıyafetler giyiyor.
5
Stiletto / Sidney
6 lüks suitin bulunduğu, saati 400 dolar olan genelevdir. Bilardo masası, gece kulübü ve yüzme havuzunun da bulunduğu farklı bir ortamdır.
6
Mustang Ranch / Nevada
Genelevde çalışan kadınlar, müşterileri kızıldereli veya kovboy kıyafeyleri ile karşılamaktadır. İçerisinde gece kulübü ve restoran da bulunmaktadır.
7
Daily Planet  / Melbourne
Roma ve Antik Yunan dekoru ile dizayn edilen, Avustralya'nın "En İyi Hizmet Veren Genelev" ödülünü alan işletmedir.
8
Pascha / Köln
12 Kat ve 126 daireden oluşan, farklı hizmetlerin de bulunduğu, Avrupa'nın en büyük genelevidir. Müşterinin dışarı çıkmaması için kuaför salonundan gece kulübüne kadar her şey düşünülmüş.
9
Villa Tinto / Belçika
Kırmızı ve siyah dekorasyonu ile dikkat çeken, turistlerin en çok ziyaret ettikleri genelevlerdendir. Kahvaltı ve gece yemeği de bulunmaktadır.
10