Dünyadaki Sıradışı Restoran ve Oteller

09 Ocak 2020

The Rock Restoran - Zanzibar
The Rock Restoran karadan biraz uzaklaşıp, deniz manzarasının tam ortasında yemek yiyebileceğiniz enteresan bir restorandır.
1
Ithaa Undersea Restoran - Maldiveler
Ithaa Undersea Restoran, dünyanın ilk akvaryum restoranıdır. Restoran üzerinizde yüzen onlarca deniz canlısı, Avrupa mutfağından yemekleri yerken ilginç bir deneyim yaşamanıza neden olacak.
2
Waterfalls Restoran - Philipinler
Waterfalls Restoran'da, insan eliyle yapılmış bir şelalenin içinde yemek yeme keyfini yaşarken aynı zamanda buz gibi suda keyifli vakit geçirebilirsiniz.
3
Ali Barbour's Cave Restoran - Kenya
Bir kayanın içerisinde, loş ışıklarla, lüks ve iyi dekore edilmiş olan bu mekan, zengin menüsü ile güzel bir akşam yemeği yiyebilmenizi sağlayacak.
4
Daniel - NewYork
Eğer aradığınız yenilik değil ultralüks ve aşırı kaliteli bir ortam ise gitmeniz gereken yer Daniel Newyork. 
5
Grotto Palazzese - İtalya
İtalya tatiline gidecekseniz Grotto Palazzese'da, Adriatic denizi manzarası olan bir odada konaklayabilir, kalker mağarası içinde yemek yiyerek farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. 
6
Ngorongoro Crater Pansiyon - Tanzanya
Ngorongoro Krater Pansiyon'unda konaklarsanız, vahşi yaşamın ortasında, sessiz ve ürkütücü bir tatil deneyimi geçirebilirsiniz.
7
Kakslauttanen Igloo Evleri - Finlandiya
Buz gibi bir hava ve bembeyaz bir boşlukta, içinizi ısıtacak ışıklı kamburlar farklı bir deneyim yaşamanıza neden olacak.
8
Hulio Hulio - Canada
Volkan patlaması sonucu oluşan bu yapının içine inşaa edilmiş kalıntı otel, betonarme yapılardan ve şehir hayatından uzaklaşmayı isteyen doğa severleri beklemektedir.
9
Planet Hollywood - Las Vegas
Filmlere sahne yaratmış bu otelde 7/24 uyanık kalarak alışveriş yapabilir, şans oyunları oynayabilir ve gece boyu düzenlenen ışık efektli etkinliklere katılabilirsiniz.
10