Dünyada Öne Çıkan 10 Gece Kulübü

28 Mart 2016

Green Valley / Brezilya
Sambacıların en popüler eğlence mekanlarının başını çekiyor. Adından da anlaşılacağı üzere yeşil temayı ön plana çıkaran bu eğlence mekanı, 6 bin kişilik kapasitesi ile Camboriu'da bulunuyor. Dünyaca ünlü DJ'lerin ağırlandığı Green Valley, Brezilya'ya gidildiğinde eğlence hayatına düşkün olanların kesinlikle uğraması gereken mekanlardan biridir.
1
Ministry Of Sound / İngiltere
İngilizlerin en çok turist çeken eğlence mekanlarından teki Ministry Of Sound'tur. Londra'da bulunan bu eğlence kulübü, verdiği çılgın partilerle nam salmış durumda.
2
Fabric / İspanya
İspanya'nın başkenti Madrid'de bulunan Fabric, 10 bin kişilik kapasiteye sahip mekanında sürekli olarak ünlü DJ'leri ağırlıyor.
3
Pacha Ibiza / İspanya
İspanya'nın en iyi gece kulüplerinin başını çeken Pacha Ibiza, açık havaya sahip eğlence merkezi olması ve çılgın partilerin en büyük adresi olması ile günde binlerce kişiyi ağırlıyor.
4
Fabric / İngiltere
Eğlence mekanı olarak dünyaya damga vurmuş olan Fabric'in Londra'da bulunan mekanı, her gün binlerce kişiyi ağılıyor. 
5
Sirena Maresias / Brezilya
Brezilya'nın en popüler eğlence kulüplerinin başını çeken Sirena, konuklarına unutulmaz bir gece yaşatıyor.
6
Space Ibiza / İspanya
İspanya'nın önde gelen gece kulüplerinden biri olan Space Ibiza, Ibiza şehrinde bulunuyor. İspanya'ya giden turistlerin en uğrak noktalarından biridir.
7
Amnesia / İspanya
İspanya'nın Ibiza şehrinde bulunan Amnesia Club, 5 bin kişilik kapasitesi ile eğlence hayatına düşkün olanların en uğrak oldukları yerlerden biri.
8
Zouk / Singapur
Singapur'da bulunan 3 bin kapasiteli eşsiz bir eğlence mekanı...
9
BCM / İspanya
İspanya'nın eğlence hayatı düşkünleri için en popüler mekanlarından biri de Mallorca'da bulunan BCM'dir. Ünlü DJ'lere ev sahipliği yapan BCM, eğlencenin dibine vurulacak eşsiz bir mekan. 
10