Dövmede En Popüler Bölgeler

12 Nisan 2017

Bel bölgesinde bulunan yazılar, özellikle kadınların tercih ettikleri bölgelerdendir. Vücuda seksilik kazandıran ve estetik duran yazılar, en çok tercih edilenler arasındadır.
1
Kadınların en çok tercih ettiği yerlerden biri köprücük kemiğidir. Erkeklerin çok seksi bulduğu bölge, herkes tarafından dikkat çekmektedir. Çoğunlukla kuşlar ve minik yazılar şeklinde karşımıza çıkmaktadır.
2
Kadınların en çok tercih ettiği bölgelerden biri de ayak bilekleridir. Yapılan dövmeler her mevsimde görüneceği için tercih edilir.
3
Parmaklara yapılan dövmeler, son yıllarda en çok tercih edilenlerdendir. İster tüm parmaklarınıza, ister bir tanesine yaptırabilirsiniz. Evli çiftler, eşlerinin isimlerini yazdırabilirler.
4
Kürek kemiklerindeki ufak motifler, kadınların sırtlarında çok seksi durmaktadır. Bu sebepten dolayı da en çok tercih edilen yerlerdendir. Kelebek şekilleri ve minik minik kuşlar, özellikle yaz aylarında plajda dikkat çekmektedir.
5
Bel ve sırt bölgesindeki renkli dövmeler, kadınların dikkatini çekmektedir. Yapılan dövmeler, çok seksi durmaktadır.
6
Farklılığı seven insanların tercih ettikleri yerlerden biri de göbek bölgesindeki dövmelerdir. Kadınların göbeğine yaptırdıkları dövmeler ile piercingler, çok güzel görünmektedir.
7
Ayak bölgesindeki dövmeler, kadınların sevdiği bölgelerden biridir. Halhal kullanmak yerine, dövme yaptırmayı tercih ediyorlar.
8
Sırt bölgesinden enseye ulaşan koca dövmeler, en çok tercih edilenler arasındandır. Büyük büyük kuş motifleri, kelebekler ve çiçekler en güzelleridir.
9
Tüm vücudu kaplayan dövmeler, en cesaret isteyen dövmelerdendir. Sildirmesi imkansız olduğu için fazla tercih edilmez.
10