Dizilerin Çekildiği Oteller

14 Ağustos 2015

A'JİA HOTEL
Başrollerini Çağatay Ulusoy, Hazal Kaya ve Vahide Gördüm'ün paylaştığı ve Show TV'de yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisinin çekildiği dizidir. Feriha, A'jia Hotel'in restoranında çalışmıştı.
1
Legend Hotel Kardak
Kanal D'nin unutulmaz dizisi Aşk-ı Memnu'nun, en çok ses getiren sahnelerinden olan Behlül'ün Taş evinde Bihter'le yaşadığı yasak aşk bu otelde çekilmiştir.
2
NG Sapanca
ATV'nin sevilen dizilerinden biri olan Gönülçelen'in başrollerini Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin paylaşıyordu. Murat Hoca'nın, Hasret'i değişimi için getirdiği oteldir.
3
Acquaverde Otel
ATV'nin hafızalara kazınan dizisi Bir İstabul Masalı'nda Mehmet Aslantuğ, Ozan Güven ve Ahu Türkpençe başrolleri paylaşmışlardır. Dizinin Esma karakteri, Riva'da bulunan Acquaverde Otel'e gelmiştir.
4
Greenline Guest House
Yine bir Kanal D'nin unutulmaz dizisi Yaprak Dökümü'nde, Ferhunde'nin yolunun düştüğü bu Otel, Ağva'da bulunmaktadır.
5
Legend Otel Riva
Fox Tv'de yayınlanan Kocamın Ailesi dizisinde, Tülay karakteri ve eşinin akşam yemeği yediği oteldir.
6
Splendid Palas Hotel
Star Tv'de yayınlanan, Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın paylaştığı dizi Medcezir, Eylül karakterinin doğum gününü kutladığı oteldir.
7
Ottoman Palace Otel Antalya
Unutulmayan dizilerden olan Asi'nin bazı bölümlerinin çekildiği oteldir.
8
Bulanlar Konak Pansiyon & Restaurant
Kınalı Kar dizisinde, Nazar karakterininin yaşadığı ev olarak hafızalara kazınmış bir konaktır.
9
Old Greek House
Geçmişe damga vuran ve hemen hemen izlemeyen kimsenin kalmadığı bir dizi Asmalı Konak...Bahar ve Seymen'in dillere destan olan aşklarının yaşandığı efsane dizilerden.
10
Kaya Artemis Resort Casino
Kenan İmirzalıoğlu, Tuncel Kurtiz, Cansu Dere, Bade İşçil, Barış Falay gibi oyunculın oynadığı Ezel dizisinin ilk bölümleri burada çekilmiştir.
11
Holiday Inn İstanbul Airport Hotel
Kanal D'de yayınlanan, Merve Boluğur, Sinem Kobal, Burak Özçivit gibi oyuncuların yer aldığı gençlik dizisi Küçük Sırlar'ın bazı bölümlerinin çekildiği oteldir.
12