Capri'de Gezip Görmeniz Gereken Yerler

18 Ocak 2016

I Faraglioni / Capri
Capri'de ilk olarak gelinmesi gereken yerlerdendir. Denize girebilir, tekne yolculuğu yapabilirsiniz. Bol bol fotoğraf çektirmeyi unutmayın.
1
Isle of Capri and Ana Capri / Capri
Sokakları, pahalı mağazaları ve otelleri ile görenleri büyüleyen bir yerdir. Feribot yolculuğu yapmayı ihmal etmeyin. Çok memnun kalacaksınız.
2
Gardens of Augustus / Capri
Rengarenk çiçekler ve muhteşem kokuları ile unutulmaz zaman geçireceksiniz. İster oturup dinlenin, ister bahçede dolaşın. Yeşil ve mavinin çok güzel uyumunu görebilirsinniz. Kesinlikle uğrayın.
3
Green Grotta / Capri
Mağaranın altında, parlak mavi sularda yüzme deneyimini yaşamadan kesinlikle şehirden ayrılmayın. Bölgeyi keşfedebilir, unutulmaz dakikalar yaşayabilirsiniz.
4
Natural Arch / Capri
Doğal kemeri ile dikkatleri çeken, gözden kaçırılmaması gereken yerlerdendir. Güzel yürüyüş yolunu ve harika manzarasını mutlaka görmelisiniz.
5
Marina Piccola / Capri
Berrak suyu ve dalgaları ile harika bir plajdır. Manzarasına bayılacağınız restoranlarda zaman geçirebilir, denize girebilirsiniz.
6
Villa Jovis / Capri
Mozaik ve harika manzara görebileceğiniz, şehrin en güzel yerlerindendir. İster yürüyüş yapın, ister adada gezintiye çıkın.
7
Piazza Umberto I / Capri
Adanın romantik yerlerindendir. Cennetten bir köşeye benzeyen bu yeri ziyaret etmeli, kafelerinde zaman geçirmelisiniz.
8
White Grotta / Capri
Mavi, yeşil ve kaya manzaralanın görkemli manzarasını, tekne eşliğinde gezmeden adadan ayrılmamalısınız. Harika bir tekne turudur. Unutamayacaksınız.
9
Belvedere Cannone / Capri
Adanın gizli hazinelerindendir. Nefes kesici manzara karşısındaki yürüyüş yollarında yürümeli, güzel ev ve bahçeleri gezerek fotoğraf çekebilirsiniz.
10
Via Krupp / Capri
Her adımda farklı bir büyüleyici manzara ile karşılaşacağınız, sihirli bir yerdir. Özel teknelere binerek çevreyi gezebilir, yürüyüş yapabilirsiniz. Kesinlikle görülmeli.
11
Marina Grande / Capri
Adanın sevimli yerlerindendir. Hediye dükkanları, kafe ve restoranları ile farklı bir havası vardır. Kesinlikle gidilmeli.
12
Gelateria Pasticceria Buonocore / Capri
Taze ürünlerin ve farklı lezzetlerin bulunduğu harika bir yerdir. Gözleme ve galeteyi kesinlikle denemelisiniz. Uğramadan buradan ayrılmayın.
13
Via Camerelle / Capri
Begonvillerin bulunduğu sessiz sokakta yürümek size çok keyif verecektir. Mücevhercilerin, mağazaların, kafe ve restoranların bulunduğu yerdir. Kesinlikle gelinmeli.
14
Villa Lysis / Capri
Marina manzarasına sahip olan, kesinlikle görülmesi gereken yerlerdendir. Mutlaka görülmelidir.
15
Red Grotta / Capri
Güzel bir tekne turuna katılabilir, denizin en güzel mağaralarını görebilirsiniz. Kesinlikle katılabilir, fotoğraflar çekebilirsiniz.
16
La Certosa di San Giacomo / Capri
Güzel ve eski tarihi bir mekandır. Huzur dolu olan yeri mutlaka görmeli,arka manzarasını görmelisiniz. Bahçelerini gezin, resim sergisinde dolaşabilirsiniz.
17
Capri Tour Information / Capri
Küçük tekneler ile gidilip, harika adayı keşfetmek isteyenlerin mutlaka gitmesi gereken yerlerdendir. Mutlaka görmeli, adanın tarihi hakkında bilgi almalısınız. 
18
Grotta di Matromania / Capri
Zorlu bir yürüyüş mesafesinde bulunan, harika bir manzara sunan yerdir. Kesinlikle görmeden şehirden ayrılmayın.
19
Chiesa di santo Stefano / Capri
Sakin yerde dolaşmak isteyenlerin ilk tercihlerindendir. Mutlaka görülmesi gereken yerdir.
20